99 KAMASUTRA SEKS POZİSYONU

yorumsuz
43 views

99 KAMASUTRA SEKS POZİSYONU

Cinsel ilişki pozisyonlarında tarihi çok eskilere dayanan kamasutra seks pozisyonları; cinsel birleşmeden mümkün olduğunca fazla haz almaya odaklanıyor.

1. EROTİK V
Bu pozisyon için biraz esnek olmanız gerekebilir. Kadın masanın ya da yüksek olan bir yerin köşesine oturur. Erkek kadının önünde ayakta durur ve birleşmeyi sağlar. Bu esnada erkeğin dizlerini kırması gerekebilir. İki kolunu erkeğin boynuna dolayan kadın, bacaklarını da erkeğin omzuna kaldırır, geriye doğru yaslanır ve erkeğin ritmine sadık kalır.

2. AT BİNME
Erkek bağdaş kurarak oturur ve kollarını geriye koyar. Kadın, erkeğin kucağına ata biner gibi oturur ve erkeğin başını kollarının arasına alır. Bu pozisyonda hızı ve derinliği kadın belirler.

3. CATHERINE TEKERLEĞİ
Erkekle kadın karşı karşıya oturur ve kadın bacaklarını erkeğin gövdesine dolar. Erkek içine girer ve tek bacağını kadına dolayarak kadının pozisyonu korumasını sağlar. Kadın kollarından destek alarak kendini dengede tutar.

4. AŞK ÜÇGENİ
Bu pozisyon klasik misyoner pozisyonundan biraz farklıdır. Kadın sırtüstü yatarken erkek de dört ayak üzerinde durur. Kadın kalçasını yukarı kaldırarak birleşme sağlar. Erkek sabit durur, kadın hızı ve derinliği belirler.

5. ŞEHVETLİ X
Kadın, yatakta uzanan erkeğin üzerine ters şekilde uzanır. Kollarını erkeğin dizlerinin altından geçirir ve kaval kemiklerine tutunur. Ayaklarını erkeğin omzuna uzatır, X şeklini alan bedenler ile kadın yukarı ve aşağı hareket etmeye başlar.

6. NİRVANA
Kadın sırtüstü, bacakları düz ve birleşik şekilde uzanır. Elleriyle yatağın başından destek alır. Erkek kadının üzerine uzanır ve iki bacağını kadının iki yanına açarak, içine girer. Birlikte hareket eden erkek ve kadın baldırlarıyla baskı uygulayarak hareketi daha zevkli hale getirebilir.

7. KİLİT
Kadın mutfak tezgahı gibi yüksek bir yerin köşesine oturur. Kollarını arkaya doğru atar. Erkek kadının karşısında ayakta durur ve kadın erkeği bacaklarıyla kavrar. Birbirlerinin gözlerinin içine bakarak birleşme sağlarlar.

8. KIZAK
Erkek sırtüstü uzanır ve kadın ayakları birleşik bir şekilde erkeğin üzerine uzanır. Birleşme bu şekilde sağlanır.

9. MAYMUN
Esnek olmayı gerektiren bu pozisyonda erkek dizlerini göğsüne doğru çeker ve sırtüstü uzanır. Kadın arkası dönük şekilde erkeğin üzerine yerleşir ve ayaklarından güç alarak kendini yukarı aşağı hareket ettirir. Bu pozisyonda kadın ne kadar ayaklarını kullanırsa erkek o kadar rahat eder.

10. KELEBEK
Kadın uygun yükseklikte bir eşyanın üzerine uzanır. Erkek kadının önünde ayakta durur ve kadın ayaklarını erkeğin omzuna uzatır. Kadın elleriyle destek alarak kalçasını kaldırır. Erkek ne kadar güçlü ise birleşme o kadar zevkli hale gelir.

11. DORUK NOKTASI
Erkek dizlerini hafifçe kırarak ayakta durur ve karşında duran kadını kaldırır. Kadın ayaklarını erkeğin beline dolar ve birleşme gerçekleşir.

12. DENGE POZİSYONU
Erkek ayaklarını açarak sırtüstü uzanır. Kadın kolarını iç tarafta tutarak erkeğin üzerine ters şekilde oturur. Erkek kadının kalçalarını kavrar, bu pozisyon denge isteyen zor bir harekettir.

13. AYRILAN BAMBU
Kadın sırtüstü uzanır ve bacağını erkeğin omzuna koyar. Erkek kadının uzanan bacağının üzerine oturarak birleşmeyi sağlar.

14. SARMAL
Kadın dizlerini kendine çekerek yana doğru döner. Erkek kaşık pozisyonu alır ve birleşme sağlanır.

15. KÖPRÜ
Erkek köprü yapar. Kadın ata biner gibi erkeğin üzerine oturur. Ayaklarından destek alarak yukarı ve aşağı hareket eder.

16. KLİPS
Erkek sırtüstü bacaklarını birleştirerek uzanır. Kadın erkeğin üzerine oturur ve geriye doğru kollarına dayanır. Kadın ritmik bir şekilde hareket eder.

17. KAPANMA
Sarmal ve Kaşık pozisyonlarının bir karması olan Kapanma, yapısal olarak daha zordur. Kadın bir yöne doğru dönüp bacaklarını kendine çeker. Erkek kaşık pozisyonu alarak kadına arkadan sarılır. Kadın erkeğin bacakları etrafına kendi bacaklarını dolar.

18. ÇİFT KAT
Erkek sırtüstü uzanır ve kadın ters bir şekilde erkeğin üzerine yatar. Sırtı erkeğin göğsüne dönük olan kadın, dirseklerinin üzerine dayanır. Kadın dizleri kırık bir şekilde ayaklarını erkeğin dizleri üzerine koyar. Kadını belinden tutan erkek birleşmeyi sağlar.

19. BAŞTAN ÇIKARMA
Kadın dizlerini kırarak ve ayaklarını poposunun altına alarak sırtüstü uzanır. Erkek kadının üzerine uzanır ve kollarıyla kendini taşır.

20. ÇÖMELMİŞ KAPLAN
Erkek, dizleri yatağın kenarında kalacak şekilde yatağa uzanır. Kadın erkeğin üzerine ters bir şekilde çömelirken erkek elleriyle kadının kalçalarını kavrar.

21. KAHRAMAN
Kadın sırtüstü uzanır ve dizlerini kendine doğru çeker. Erkek dizleri üzerine oturur ve kadının kalçasını kendine doğru çeker. Kadın bu esnada bacaklarını tavana uzatır.

22. YUNUS
Kadın köprü pozisyonu alır ve kalçalarını havada tutarak omuzlarından destek alır. Erkek kadının bacakları arasına girer ve kalçasından tutarak kadına destek verir.

23. KURBAĞA
erkek ayakları yere değecek şekilde yatağın köşesine oturur. Kadın sırtı dönük bir şekilde erkeğin önüne çömelir. Bacaklarından destek alan kadın, yukarı ve aşağı hareket eder.

24. ARDIÇ
Kadın ayakları açık ve uzatılmış bir şekilde sırtüstü uzanır. Erkek yüzü kadına dönük şekilde dizleri arasına oturur. Birleşmeyi sağlamak için kadını kalçalarından kaldırır.

25. TARLA SÜRME
Kadın bacaklarını dışarıda kalacak şekilde yatağın ucuna uzanır. Kendini dirsekleriyle desteklerken erkek kadının kalça ve bacaklarını kaldırarak birleşmeyi sağlar.

26. KANCA
Erkek yana doğru yatar. Kadın ters taraftan başı erkeğin ayak tarafına gelecek şekilde kıvırır. Kadın dizlerini göğsüne kadar büker ve erkeğin bacaklarını sandviç yapar gibi kendi bacaklarının arasına alarak birleşmeyi gerçekleştirir.

27. KLASİK
Kadın ayaklarını hafif.e aralar ve sırtüstü uzanır. Erkek bacaklarının arasına girer ve kadının üstüne yerleşir. Kollarıyla kendini destekler.

28. DİZ ÜSTÜ
Erkek ve kadın karşılıklı diz üstü oturur. Kadın ata biner gibi bacaklarını erkeğin iki yanından sarkıtarak erkeğin üzerine oturur ve birleşmeyi gerçekleştirir.

29. ÇARPI
Sırtüstü uzanan kadın bir bacağını düz bir şekilde uzatır ve diğer bacağını kırarak göğsüne doğru çeker. Erkek kadının uzanan bacağı üzerine oturur ve kadının bükülü duran bacağını göğsüne yaslar. Birleşme gerçekleşir.

30. ŞEZLONG
Erkek yatağa oturur ve elleriyle kendini destekler. Kadının yüzü erkeğe dönüktür ve başını yastığa koyar. Erkek bacaklarının arasına girer, kadın bacağını erkeğin omzuna koyar. Kalçasını kaldırıp birleşmeyi sağlar.

31. LOTUS
Yatağa sırtüstü uzanan kadın, iki ayak tabanı tavana bakacak şekilde bağdaş kurar. Erkek kadının bacakları arasına uzanır. Erkek bu pozisyonda kendini elleriyle destekler.

32. ŞEHVETLİ BACAK POZİSYONU
Kadın bacağını kaldırır ve erkek eğilip bacağını omzuna alır. Yavaşça doğrulup birleşmeyi sağlar. Kadın ellerini erkeğin boynuna dolar ve ileri geri hareket eder. Erkek bu sırada kadının kalçalarını kavrar.

33. DENGELİ ÇÖMELME
Kadın yatak gibi yüksek bir şeyin üzerine çıkar. Erkek kadının arkasına geçerek ellerini kadının kalçasına koyar. Kadın hafifçe diz çöker ve sırtını erkeğin göğsüne yaslar.

34. SİHİRLİ DAĞ
Öncelikle yastıklardan bir dağ oluşturulur. Daha sonra kadın yastıkların üzerine doğru eğilir. Erkek arkasına geçer ve kadının ayaklarının dışında kalır. Bu şekilde birleşme sağlanır.

35. FİŞEK
Kadın yatağa uzanarak dizlerini göğsüne doğru çeker. Erkek yüzü kadına dönük olarak diz çöker ve kadın ayaklarını erkeğin göğsüne koyar. Erkek de kollarını kadının dizlerine koyar. Birleşme sağlanır. Kadın erkeği ne kadar kendine doğru çekerse birleşme o kadar derinleşir. Erkek kadının dizlerini aşağıya doğru ittikçe zevk artar.

36. PERVANE
Kadın sırtüstü yatarak ayaklarını düz bir şekilde uzatır. Erkek kadının üzerine ters şekilde yatar ve birleşme gerçekleşir.

37. FAN
Kadın ayakta durur ve sandalye gibi yüksek bir objenin üzerine eğilir. Kollarını çarpaz şekilde destek almak için sandalyenin üzerine koyar. Erkek arkadan birleşmeyi sağlar.

38. KARTAL
Kadın sırtüstü uzanır ve bacaklarını havaya kaldırarak iki yana açar. Erkek dizüstü oturarak (kartal gibi) birleşmeyi gerçekleştirir.

39. YILDIZ
Kadın sırtüstü uzanır ve bir bacağını dizinden büker. Diğer bacağını uzatır. Erkek kadının bacakları arasına girer geriye doğru yaslanır ve elleriyle destek alır.

40. ZAFER KEMERİ
Erkek ayaklarını uzatıp yatağa doğru oturur. Kadın erkeğin kucağına diz çökerek oturur ve birleşme gerçekleşir. Daha sonra kadın kendini arkaya adamın ayakları üzerine bırakır.

41. SÜPER 8
Kadın bu pozisyonda sırtüstü yatar ve bacaklarını açar. Erkek kadının bacakları arasına girerek birleşmeyi gerçekleştirir. İleri geri hareket ederek zevki fazlalaştırır. Kadın kalçasının altına yastık koyarak daha iyi bir açı yakalar.

42. AV KÖPEĞİ
Köpek pozisyonuna benzeyen bu tarzda kadın dört ayak üzerine ama bu kez dirseklerine kadar eğilmiş şekilde durur. Erkek arkadan yaklaşır ve birleşme gerçekleşir.

43. GEMİ
Erkek sırtüstü uzanır ve kadın ayaklarını erkeğin bir yanına olarak şekilde (sanki botta oturuyor gibi) üzerine oturur. Tüm kontrol kadındır.

44. SALYANGOZ
Kadın ayaklarını göğsüne doğru çekerek uzanır ve ayaklarını erkeğin omuzlarına koyar. Erkek diz çöker ve birleşme sağlanır.

45. DAYANAK
Erkek diz çöker ve tek eliyle destek alarak geriye doğru olabildiğince yaslanır. Kadın diz çöker ve köoek pozisyonunda olduğu gibi erkeğe arkasını döner. Erkeğe dayanır ve öne doğru dirseklerinin üzerine eğilir.

46. SIKICA
Kadının kalçasının altına bir yastık yerleştirirse daha rahat edeceği bu pozisyonda, kadın leğen kemiğini bir ileri bir geri hareket ettirerek birleşmeyi sağlar.

47. BÜKÜLME
Kadın yerde bir yastığa uzanır, dizlerini büker ve erkek kadının bacakları arasına girerek onu kendine doğru çeker. Hareketleri erkek kontrol eder.

48. MUM
Bu pozisyonda kadının ayaklarını yukarda tutması zordur. Kadın sırtüstü yatar ve başını bir yastığa dayar. Göğüslerine doğru ayaklarını kaldırır ve böylece diz çökmüş olan erkek birleşmeyi gerçekleştirir.

49. TEKLİF
Kadın ve erkek yüz yüze döner ve diz çöker. Erkek sol ayağını kaldırıp yere koyar. Kadın da sağ ayağını kaldırır ve birleşme bu şekilde sağlanır.

50. LOTUS ÇİÇEĞİ
Erkek bu pozisyonda bağdaş kurarak oturur. Kadın ayaklarını erkeğin beline dolar ve kucağına oturur. Erkek elleriyle kadının kalçasından destek vererek hareket etmesini sağlar.

51. EĞİLMİŞ KAPLAN
Erkek ayaklarını uzatarak yatağa doğru oturur. Kadın arkasını döner ve erkeğin üzerine doğru eğilir. Birleşme kayarak sağlanır.

52. KENETLENME
Erkeğin ayakta durduğu bu pozisyon biraz güç gerektirir. Erkek kadını kucağına alır ve kadın bacaklarını erkeğin beline dolar. Erkek kadını poposundan destekler ve birleşme gerçekleşir.

53. DİZ ÇÖKMÜŞ EL ARABASI
Ayakta olan el arabasından biraz daha kolay olan bu pozisyonda kadın tüm ağırlığını tek koluna ve bacağına verir. Erkek diz çökerek kadının arkasından yaklaşır. Kadın diğer bacağını geriye doğru esnetir ve birleşme gerçekleşir.

54. SFENKS
Kadın ağırlığını dirseklerine verir ve yüzüstü uzanır. Tak bacağı dümdüz olan kadın diğer bacağını kırar. Erkek kollarından destek alarak kadının arkasından yaklaşır ve birleşme sağlanır.

55. MİSAFİR
Kadın ve erkek yüz yüze döner ve ayakta durur. Birleşme bu şekilde gerçekleşir.

56. SÜPERNOVA
Erkek bu pozisyonda başını yatağın ayağına gelecek şekilde uzanır. Yani kendini yataktan sarkıtır. Kadın yüzü erkeğe dönük şekilde üzerine çıkar ve ellerinden destek alarak birleşmeyi gerçekleştirir. Bu pozisyonda derinlik kadının elindedir.

57. MERDİVEN USTASI
Kadın merdivende erkeğin önünde eğilir, dizleri ve elleriyle basamaktan destek alır. Erkek kadının arkasından yaklaşır ve poposundan tutarak birleşmeyi sağlar.

58. Y EĞRİSİ
Kadın yüzüstü yatağa uzanarak vücudunu yatağın yanından sarkıtır ve elleriyle yerden destek alır. Erkek arkadan yaklaşır ve birleşme gerçekleşir.

59. FISILTI
Kadın bacaklarını kırarak yan dönmüş şekilde yatağa ya da yere uzanır. Erkek kadının bacaklarının arasından girer ve kadın bacaklarıyla erkeği sararak birleşmeyi gerçekleştirir.

60. OMUZ TAŞIYICI
Kadın ayaklarını yukarı doğru kaldırır ve erkek kadının önünde diz çöker, bacaklarını kavrayarak omzuna koyar ve birleşme gerçekleşir.

61. INDRANI
Kadın dizlerini kırarak sırtüstü uzanır ve erkek diz çökerek yaklaşır.

62. LAP TOP
Erkek sandalye ya da tabure üzerine oturur. Kadın ayaklarını adamın omzuna uzatır ve kucağına oturarak birleşmeyi sağlar.

63. ARKADAN
Erkek ve kadın ayaktadır. Erkek kadının arkasından yaklaşır ve birleşmeyi sağlar.

64. SAĞ KOL
Kadın bu pozisyonda sırtüstü uzanır ve kolunun üzerinde yan döner. Erkek diz çökerek arkadan yaklaşır ve bir bacağını uzatırken diğer bacağını kırarak birleşmeyi sağlar.

65. ŞELALE
Erkek sandalyede oturur ve kadın onun kucağına oturarak kendini geriye doğru salar. Esneklik isteyen bu pozisyon bir hayli zevk verir.

66. TOMINAGI
Kadın bu pozisyonda sırtüstü uzanır ve ayaklarını göğsüne kadar çeker. Erkek diz çökerek birleşmeyi sağlar.

67. TAMAMEN AÇIK
Erkek kadının önünde diz çöker ve kadın sırtüstü uzanır. Bacaklarını ve poposunu kaldırarak erkeğin bedenine dolar. İleri geri hareket ederek birleşmeyi sağlar.

68. ASKIYA ALINMIŞ
Kadın erkeğin kucağındadır ve bacaklarıyla erkeği sararak duvardan destek alır bu şekilde birleşme gerçekleşir.

69. ROCK AND ROLL
Kadın sırtüstü uzanır ve ayaklarını kaldırır. Erkek diz çöker ve kadının kalçalarının kaldırmasına yardım ederek birleşmeyi gerçekleştirir.

70. KAYIK
Kadın ve erkek yüz yüze dönerek ve dizlerini kırarak yatağın üzerine oturur. Erkek kadının bacaklarını kaldırarak birleşmeyi sağlar.

71. ASILI MAKAS
Çok esnek olayı gerektiren bu pozisyonda kadın sadece tek eli üzerinde durur. Sol eliyle kendinden destek alır ve erkek kadının sol ayağı üzerine geçer. Diğer bacağını yukarı doğru kaldırır ve birleşmeyi sağlar.

72. KÖPEK
Bilindik bir pozisyon olan köpekte, kadın dört ayağının üzerinde durur ve dilerse başını yatağa yaslar. Erkek arkasından gelerek birleşmeyi sağlar.

73. TERS KOVBOY
Erkek sırtüstü yatar ve kadın ters şekilde üzerine oturur. Ellerini destek almadan erkeğin bacaklarına koyar ve yukarı aşağı hareket eder.

74. AMAZON
Erkek sandalyeye oturur ve kadın yüzünü erkeğe dönerek kucağına oturur. Ayakları yere değen kadın yerden destek alarak aşağı yukarı hareket eder.

75. ÇAPRAZ
Kadın bu pozisyonda poposunu yatağın kenarına gelecek şekilde ayarlar. Bacaklarını çapraz yapar ve yukarı kaldırır. Erkek kadının önüne geçer ve birleşmeyi sağlar.

76. HEYELAN
Kadın yüzüstü dirseklerinin üzerine uzanır ve ayaklarını uzatır. Erkek ayakları önde olacak şekilde kadının üzerine oturur. Arkaya hafifçe yaslanan erkek birleşmeyi sağlar.

77. KAYMA
Erkek diz çökerek ellerinden destek alır. Kadın sırtüstü uzanır ve başının altına yastık koyar. Bacaklarını büker ve erkeğin iki yanına yerleştirir.

78. G NOKTASININ GÜCÜ
Kadın sırtüstü uzanarak ayaklarını göğsüne kadar çeker. Erkek kadının önünde diz çökerek ayaklarını olabildiğince yukarı kaldırır ve bu şekilde birleşme sağlanır.

79. MEYDAN OKUMA
Kadın sandalye gibi yüksek bir objenin üzerine çıkar. Dizlerini büker ve öne doğru eğilir. Ellerini ve dirseklerini dizlerine koyar. Erkek arkadan yaklaşır.

80. OTURMA
Erkek sandalyeye oturur kadın sırtı erkeğe dönük olarak kucağına oturur. Bacaklarıyla kendini iterek yukarı ve aşağı sallanır.

81. MANDAL
Erkek uzanır ve kadın erkeğin üzerine çıkar. Birleşme bu şekilde sağlanır.

82. AYAKTA EL ARABASI
Kadın kollarının ön kısmını bir yastık üzerine yerleştirir ve dört ayak üzerinde durur. Erkek tek bacağını bükerek arkadan yaklaşır ve birleşmeyi gerçekleştirir.

83. DENİZ KIZI
Kadın yatağın ya da masanın kenarına sırtüstü uzanır ve bacaklarını kaldrır. Erkek kadının önünde durarak birleşmeyi gerçekleştirir.

84. KAMARA
Erkek tüm gücünü sağ koluna verir ve ayaklarını uzatır. Kadın bacaklarını açarak ters bir şekilde erkeğin kucağına oturur. Derinliği kadın belirler.

85. YERLEŞMİŞ TOP
Kadın çömelir, erkek yarı oturur bir şekilde kadına yaklaşır ve birleşme gerçekleşir.

86. YANDAN SAMBA
Kadın yatakta bir tarafa dönerek uzanır ve bacaklarını yana uzatır. Erkek arkadan yaklaşır ve birleşmeyi gerçekleştirir.

87. KOLON
Kadın önde sırtı erkeğe dönük bir şekilde durur ve erkek arkadan yaklaşır.

88. BİNİCİ
Ters kovboy pozisyonundaki gibi kadın erkeğe sırtını dönerek üzerine oturur. Fakat bu kez öne doğru eğilir.

89. ÖRÜMCEK
Erkek ayaklarını uzatır ve elleriyle destek alır. Kadın ellerinden destek alarak erkeğin üzerin yerleşir.

90. BASKET

Erkek yere oturur bir bacağını dümdüz uzatırken diğerini hafifçe kırar. Kadın üzerine yerleşir bacaklarını kırarak oturur ve derinliği kontrol eder.

91. ZEN DURUŞU
Erkek ve kadın yan olarak uzanır. Göğüslerini birbirlerine yaslayıp bacaklarını birbirlerine geçirerek birleşmeyi sağlarlar.

92. YAN SELE
Erkek bacaklarını uzatarak uzanır ve kadın ayaklarını bir yana döndürür bu şekilde birleşme gerçekleşir.

93. DOĞRU AÇI
Kadın poposu yatağın kenarında kalacak şekilde sırtüstü uzanır. Erkek yaklaşır ve birleşmeyi gerçekleştirir.

94. OMUZDA DURUŞ
Kadın yüzüstü yatar ve erkek kadının poposundan itibaren bacaklarını yukarıya doğru kaldırarak birleşmeyi sağlar. Bu pozisyonda kadının dimdik durması çok önemlidir.

95. KALÇA USTASI

Erkek bacaklarını kıvırıp hafif aralar ve kadın ters bir şekilde erkeğin üzerine oturur. Erkeğin dizlerini tutar ve birleşme gerçekleşir.

96. ÇAPRAZ GEÇİŞ
Kadın ellerini uzatarak yan dönüp yatar. Erkek vücudunu kadınınkine dikey olacak şekilde yaslar. Kadın yukarıda kalan bacağını kaldırır ve erkek bu şekilde iki bacağının arasına girer.

97. AMUDA KALKMA
Erkek ayakta durur ve kadın ellerinden destek alarak bacaklarını erkeğe doğru uzatır ve amuda kalkar. Birleşme gerçekleşir.

98. ÖĞLE KEYFİ
Kadın sırtüstü uzanır ve erkek tam açıyla kadına doğru uzanır kadın ayaklarını erkeğin üzerine doğru koyar ve birleşme gerçekleşir.

99. GERİ KAYMA
Erkek geriye doğru yaslanır ve kadın üzerine oturur elleriyle kendini geriye doğru esnetir.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 12 Nisan 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın