ANNELER BİZİM İÇİN CAN VERİR

yorumsuz
36 views

ANNELER BİZİM İÇİN CAN VERİR

bir gün bir anne doğum yapmış ama bebeğin bir gözü yokmuş anne dayanamamış gözünü yavruna vermeye karar vermiş.

ve ertesi gün amaliyata başlamışar annenin bir gözünü çıkarıp bebeğe takmışlar.

ardan aylar yıllar geçmiş. kız büyüyp genç kız olmuş.ama annesinin bu halindn utanıyormuş sokakta.o yüzden annesini sevmiyormuş.
hep geceleri düşünüyormuş.bu kadının niye bir gözü yok yoksa o cadı olarakmı bni dünyaya getirdi inanamıyorummm gerçekten diye düşünürmüş.

günlerden bir gün kız gizice birisiyle nikah bastırmış.annei buna dayanamamış.ama katlanmış.ve bidahada kızını görememiş ve görende olmamış.

aradan yıllar geçince kızın 2 tane çocuğu olmuş.ve kapı çalmış.gelen annesiymiş kız demişki anne burda ne arıyorsun.çocuklar çok korkmuşlar. senin benim çocuklarımı korkutmaya hakkın yok diyerek kapıyı yüzüne kapatmış.
ve anne eve gitmiş kocasından kaan siahı hazırlayarak mektub yazmış ve orada pattttttttt diye ses duyularak ölmüş.ve son sözüde elveda kızımm.
ve bi gün kız annesiyle alay etmek için kapısını çalmış ama açan olmamış komşular demişki kızım başın saolsun annen öldü kız oracıkta şaşırakalmış elindeki testi yere düşmüş. ve kapıyı kırarak içeri girmiş birde annesinin cenazesini alıyolar. kız orada bir mektup görmüş açıp bakmış ve okumuş.

sevgili kızım biliyorum sana iyi birer anne olamadım küçükken senin bir gözün yoktu.bende bir gözümü sana verdim şimdi senin o güzel gözlerinle gördüğün için çok mutluyum.ha bide senin çocuklarını korkuttuğum için özür dierim her yerde seni utandırdığım da için özür dilerim sevgiler canım kızım mutluluklarla yaşa.
kız orada gözyaşarını tutamadı dereye gidip suya atladı ve boğularak öldü ve son sözüde şunlardı
dayann anne senin yanına gelcem özür dilemeyeeeeeeeeee.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 7 Nisan 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın