AŞKIN TANIMI YOKTUR

yorumsuz
43 views

AŞKIN TANIMI YOKTUR

Aşkk;Ne Beklemen Gerekir Nede Araman Gerekir.Ansızın Karşılaşırsın. Hiç ummadığın Bir Yerde Hiç Tanımadığın Bir Kişiyle. İLk Başta Emin Olamazsın Hislerinden Neler Olup Bittiğini Kavrayamazsın Ama Belli Bir Zaman Sonra Anlarsın Aşık Olduğunu…Çok Seversin Ve Ona Söylersin Ama Cevap Vermez Belli Bir Zaman Sonra Tekrar Konuşmaya Başlarsınız Herşey İyi Giderken Yollarınız Ayrılır.Mecbursunuzdur Onu Düşünmeye,Onunla Konuşamadığın Her Saniye Aklın Ondadır Ve Artık Ona Bağlanmıssındır. Ve Bir Bir Mesaj Atarsın Tekrar Konuşmaya,Görüşmeye Başlarsınız Bu Sefer Daha Farklı Düşünürsünüz,Daha Mutlusunuzdur. Onu Elde Etmek İçin Herşeyi Gözünüzü Kırpmadan Herşeyi Yaparsınız Ve Yaptığınız Şeyler Arasında Hatalarınızda Vardır Elbet. Bunları Telafi Etme Şansınız Hiç Yoktu. Sen Çok Seversin Onu Görmek İçin Günler Gündüzleri Gündüzler Geceleri Kovalar Ve O Gün Gelip Çatar.
O’nu Gördüğünde Çok Heycanlanırsın Kalp Atışların Değişir Hele Birde Gözlerindeki ışıltı Ve Gülüşü Yokmu ? İnsan Baktıkça Tekrardan Aşık Oluyor.
Herşey Böyle Gider,Gider Hayla Seviyosunuzdur Aslında Çünkü Sevginiz Sonsuzdur. Bir Olay Olur Ve Kavga Edersiniz Ve Onunda Gönlülün Aslında Sizde Olduğunu Öğrenirsiniz Ne Kadar Güzel Değilmi ?
Ama Birde Şu Varki Daha Nedenini Bilmediğiniz Bir Sebepten Dolayı Beraber Olamıyorsunuz. O An Bitersiniz Yaşama Sevincinizi Yitirirsiniz. Bazı Nedenler Ararsınız Ama Bulamazsınız Çünkü O Neden Sizsinizdir Çünkü. Herşeyi Tekrardan Yaşamak İstersiniz Fakat Yine Bir Şansınız Yoktur.
Peki Ya Şuan Konuşmuyorsunuz ? Ama Kendinizide Mesaj Atmamak İçin Tutamıyorsanız Aşıksınız Demektir. Ne Unutmak Mümkündür,Nede Onla Tekrar Konuşmak. Aşk Öyle Bir Şeydirki Nerde İmkansız Biri Varsa Onu Seversiniz Çünkü Elinizde Değildir En Derin Duygularla Yaşarsınız Ve Yine Konuşmuyorsunuzdur Ama Siz Biliyorsunuzki Elbet Bir Yerde Tekrar Karşılasacaksınız… Aşkın Tam Anlamıyla Bir Tanımı Yoktur Tamamen İçinizden Ne Geliyorsa Onu Yazarsınız Ve Benim Hayatım’da İşte Bu…

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 7 Nisan 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın