BAKIM SIRLARIGÜZELLİK Emma Stone’un Makyaj Artistinden Kusursuz Görünüm Tüyoları

yorumsuz
28 views

BAKIM SIRLARIGÜZELLİK Emma Stone’un Makyaj Artistinden Kusursuz Görünüm Tüyoları

Bu sezon La La Land vesilesiyle kırmızı halı görünümlerini yakından izlediğimiz Emma Stone, özellikle makyaj stiliyle dikkatleri üzerine çekti. 89. Oscar Ödül Töreni’nde yine yüzüne yakışan bir makyajla gördüğümüz ünlü yıldızın makyaj artisti Rachel Goodwin; Stone’un makyajında Nars ürünlerini kullanıyor. İşte Stone’un hayranlıkla izlediğimiz makyajlarının arkasındaki isim olan Rachel Goodwin’den makyaj tüyoları:

Goodwin, her zaman gösterişli bir parti makyajıyla daha gündelik bir makyaj aslında ince bir balans olduğunu düşünüyor. ” Aradaki dengenin her zaman çarpıcı olduğunu düşünüyorum. Fransız kızlar doğuştan bu farkın bilincine sahipler ve Kate Moss daima benim parti-kızı tarzı simgem olmuştur. Eğer cesur bir dudak yaratıyorsanız, saçlarınızı çabasız kullanın. Eğer göz makyajında oyunlar yaratacaksanız; makyajınızın geri kalanını doğal bırakın. Her şey balansla ilgili ve bunun sonucu da kusursuzluğa ulaşıyor.”

Bir başka ortak sorun ise; kusurlu ve taze görünüm arasındaki ince çizgi (ve tabii ki siz partiden ayrılmadan önce, makyajın sizden ayrılması) veya makyajın daha kalıp gibi görünmesi. “Cildin cilt gibi görünmesini seviyorum, ağır fondötenler bana göre değil. ” diye Goodwin’e göre önceliğimizi cilt bakımımıza vermek daha stratejik olacaktır. 

Altın Küre Ödülleri

“Cildinizi makyajla doğal göstermek için en iyi yol renkli bir nemlendirici kullanmak. Sonrasında ise yok olmasını istediğiniz noktalara concealer uygulayın. Nars Soft Matte Concealer’a bayılıyorum; dudak, burun ve göz altlarına uyguluyorum. Bir Fransız veya Japon bir kızı değilseniz koyu göz altı halkalarını hoş bulacağınızı sanmıyorum!”

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın