GÖZLERİ DAHA BÜYÜK GÖSTERMENİN 5 YOLU

yorumsuz
34 views

GÖZLERİ DAHA BÜYÜK GÖSTERMENİN 5 YOLU

Gözlerinizi olduğundan daha büyük göstermek için yapmanız gerekenler basit. Şu maddeleri adım adım takip ediniz.

Sonrasında da çarpıcı güzelliğin keyfini çıkarın. Bu konuda az da olsa Emma Stone’u kıskanmıyor değiliz hani.

Neyse ki kozmetik sektörü gözleri olduğundan daha büyük göstermek için bizlere çeşitli alternatifler sunmakta.

Kirpikleri uzatmaya devam. Yoğun ve uzun kirpikler, gözlerinizi olduğundan daha büyük gösterecek. Rimelinizi sürmeden önce kirpiklerinizi kıvırıcı ile şekillendirmenizi öneririz. Rimeli de kirpiklerinize çok bastırmadan sürmeniz en önemli noktalardan.

Eyeliner’ınızı dağıtmaya hazır mısınız? Gözlerinizi ortaya çıkaran etkisine kayıtsız kalmayın. Yumuşak görünümlü eyeliner gözlerinizin daha iri görünmesini sağlayacak.  Fırça yardımıyla eyeliner’ı rahatça dağıtabilirsiniz.

Aydınlık bir göz çevresi en önemli noktalardan. Yorgun gözlerden de kurtulmuş olursunuz. Göz pınarlarına doğru ton aydınlatıcı uygulamak iri gözlere giden en önemli adımlardan.

Kaşlarınızı şekillendirmeyi ve gür göstermeyi de unutmayın. Kaşlarınızda yapacağınız küçük ya da büyük çaplı değişimler, gözlerinizi anında ortaya çıkaracağı için bu yöntemi en önemli aşamalardan görebilirsiniz. Tabii yay biçimli kaşlardan bahsetmiyoruz burada. Daha gür ve doğal görünümlü kaşlar, gözlerinizi olduğundan daha iri gösterecek.

Beyaz göz kalemi iri gözlerin olmazsa olması. Bu aşamayı da es geçmeyin. Göz içine çekeceğiniz nude tonlarda ve beyaz göz kalemi gözlerin daha iri görünmesini sağlayacak. Ayrıca bu yöntemle yüzünüzdeki yorgun ifadeden de kurtulmanız an meselesi.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Nisan 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın