İYİ Kİ DOĞDUN MIRANDA KERR

yorumsuz
19 views

İYİ Kİ DOĞDUN MIRANDA KERR

İyi ki doğdun Miranda Kerr.

33. yaş gününü kutlayan MirandaKerr’in güzellik sırlarını derledik. Keyifli okumalar.

Yeni sezon öncesinde yenilenmek istiyorsanız, Victoria’s Secret modelliğinin ardından kurduğu organik güzellik markası Kora Organics ile iş dünyasında da başarısını sürdüren Miranda Kerr’in güzellik sırlarından ilham alabilirsiniz. Doğal ve organik kaynaklarla güzelliğini korumaktan yana olan ; kusursuz cildi ve fit görünümüyle günümüzün en önemli güzellik ikonlarından olan Miranda Kerr’in 6 güzellik sırrı!

Düzenli egzersiz yaptığını ancak arada tatlı kaçamaklarına da hayır demediğini söyleyen Kerr,”Dengeli besleniyorum, fitness yapıyorum. Ancak chia tohumlu (nane benzeri bir bitki) kek ve çaydan da vazgeçemem.” şeklinde eklemekten çekinmiyor.

Ünlü model ayrıca cilt sağlığı için her gün mutlaka 1 avokado yiyor.

Ünlü modelin cildi konusunda kesin bir kuralı var: Asla sivilcelerini sıkmıyor. Cildinde sivilce sorunu belirdiğinde mutlaka dermatologundan tavsiye alıyor.

Egzersiz olarak tercihi pilates. Haftada 3 ya da 4 defa pilates yapan ünlü modelin asıl tutkusu ise yoga.

Her daim güzelliğini Güneydoğu Asya’da yetişen ve ‘noni’ adıyla da bilinen Hint dutunun suyuna borçlu olduğunu söylüyor. Her gün bir yemek kaşığı Hindistan cevizi yağını içmeyi de ihmal etmiyor.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın