KATY PERRY’DEN GÜZELLİK TAVSİYELERİ

yorumsuz
153 views

KATY PERRY’DEN GÜZELLİK TAVSİYELERİ

Pop yıldızı ilk erkek arkadaşının parfümünden, Madonna sayesinde haberdar olduğu yüz temizleme yağına; güzellik ve sağlıklı beslenme sırlarını paylaşıyor.

‘Güne mutlaka transandantal meditasyonla başlamaya çalışıyorum.
“Sabahları enerji depolamam gerekir ki akşama kadar içinde bulunduğum yoğun tempoda ayakta kalabileyim. Uyandıktan sonraki yaklaşık yirmi dakika yatakta oyalanıyorum. Bu zihnimi dinlendirebildiğim belki de tek zaman dilimi. Endişelerimi yok etmemin tek yolu ise sabah meditasyonu.”
‘En sevdiğim egzersiz kız arkadaşlarımla yürüyüş yapmak.’
“Los Angeles’ta olduğum zaman haftada iki kez kız arkadaşlarımla uzun yürüyüşlere çıkıyorum. Yeni ve güzel bir şarkı dinlediğimde de kesinlikle yerimde duramıyor ve dans ediyorum”
‘Sütlü kahve yerine yeşil çay!’
“Sütün aksine çay sindirimi kolaylaştırıyor. Sabahları iştahsız olduğumdan genellikle küçük boy bir muz ya da haşlanmış yumurta ile yetiniyorum.”
‘Kendimi çok bitkin hissettiğim zamanlar oluyor.’
“Öğle yemeklerinden sonra enerji seviyemi yükselten vitaminler alıyorum. Demir hapım, B, C, D vitaminlerim ve sindirimi kolaylaştırıcı probiyotik birkaç ürün hep yanımda bulunur.”
‘Karbonhidrattan uzak duruyorum.’
“Makarna yemeği çok seven biri değilim. Eskiden abur cubur da tüketirdim ancak yirmili yaşlarımın sonlarına geldiğim için daha dikkatli olmam gerektiğini biliyorum. Tek kötü alışkanlığım tuz aşermem!”
‘Madonna’nın da favorisi olan cilt temizleme yağını kullanıyorum.’
“Madonna bana Shu Uemura Anti/Oxi Temizleme Yağı’nı önermişti. Sivilceli bir cildim olduğu için önce tereddütle yaklaşmıştım ama bana içeriğini ve faydalarını anlatınca gidip hemen edindim. İyi ki de öyle yapmışım.”
‘Konserim biter bitmez yüzümü yıkarım.’
“Bununla beraber her gece Caudalie’nin üzüm çekirdeği özlü Beauty Elixir Yüz Spreyi’ni kullanıyorum, cildimi anında rahatlatıyor.”
‘Artık güneşlenmiyorum.’
“Bütün makyaj ürünlerim SPF 15 koruma faktörü içeriyor. Son günlerde ışıltı katan Becca Shimmering Skin Perfector da kullanmaya başladım. ”
‘İlk erkek arkadaşımın parfümünü hiç unutmadım.’
“Giorgio Armani Acqua Di Giò’yu ne zaman koklasam 16 yaşıma geri dönüyorum. İlk erkek arkadaşım kullanırdı. Yeni parfümüm Katy Perry Killer Queen ilhamını en sevdiğim otel olan Claridge’s’in ikindi kahvaltısından alıyor.”
‘Saç rengimi pembeden sonra tekrar çok sevdiğim sarıya çevirdim.’
“Artık saçlarımda daha natürel tonları tercih ediyorum. Oribe Kuru Saç Spreyi, Beautiful Color Şampuan ve Saç Kremi ise en sevdiğim ürünler arasında.”

İşte Katy Perry’nin favorisi olan ürünler;

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Nisan 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın