KOYU HALKALARDAN KURTULMANIN DOĞAL YOLLARI

yorumsuz
43 views

KOYU HALKALARDAN KURTULMANIN DOĞAL YOLLARI

Bazı sabahlar, koyu halkaları yok etmek için kapatıcı bile işe yaramayabiliyor. Aşağıdaki parlak fikirler, göz altlarındaki yaramaz halkaları zapt etmenize yardımcı olacak. Dermatolog Ellen Marmur’a kulak vermenizi öneririz.

Neden: Kemik Yapısı

Çoğu koyu halka probleminin arkasında genetik faktörler vardır. Daha açık olmak gerekirse: Geniş göz çukuru kemikleri. Deri, kemik ve alt kirpik çizgisi arasındaki bölgede asılı kaldığında, koyu halka illüzyonu oluşur.

Sorun Bu Mu?

Aynada çenenizi kaldırın ve yüzünüzün üst kısmından ışık yansıdığında koyu halkaların oluşup oluşmadığına bakın.

Çözüm Önerisi;

Murad Hydro Dynamic Ultimate Moisture for Eyes gibi cildi dolgunlaştıran hyalüronik asit ile formüle edilmiş bir göz kremini sabah ve akşam uygulayın. Günde bir kez, elektirk akımıyla kolajen üretimini tetikleyerek cildi kalınlaştıran ve koyu halkaların azalmasına yardımcı olan, Tua Viso gibi bir cihaz kullanabilirsiniz. aha dikkat çeken sonuçlar için Restylane gibi bir hyalüronik asiti dolgu enjeksiyonu için dermatoloğuna danışın.

Neden: Uyku Alışkanlıkları

Evet, gerekenden daha az uyumak cildinizin dehidre olup matlaşmasına, kas renginin açılmasına ve derinin altındaki mavi damarların belirginleşmesine yol açar. Fakat uyku pozisyonunuz da suçlu olabilir. Tek bir tarafa doğru kıvrılıp yatmak, yanağınızı gözünüze doğru bastırmanıza yol açar. Bu da, gözyaşı kanalındaki kırışıklıkların derinleşerek koyu bir tonun oluşmasına sebep olur.

Sorun Bu mu?

Bir hafta boyunca, sırayla uyku yönünüzü değiştirerek her gece yedi saat uyuyun. Eğer halkalarınız azalıyorsa, sorununuz uyku pozisyonunuz demektir.

Çözüm Önerisi:

Peptit içerikli bir göz serumu kolajen üretiminizi artıracaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Nisan 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın