LILY ALDRIDGE’IN VAZGEÇEMEDİĞİ GÜZELLİK ÜRÜNLERİ

yorumsuz
28 views

LILY ALDRIDGE’IN VAZGEÇEMEDİĞİ GÜZELLİK ÜRÜNLERİ

“Modelliğe 18 yaşında başladım. O yaşlarda özgüvenli ve kendinize değer veriyor olmanız gerekiyor çünkü bizim sektörümüz biraz zorluklarla dolu. Şu anda sektörün büyük bir bölümünü sosyal medya oluşturuyor. Bu nedenle her yaştan çocuğun da bu mecradaki fotoğraflara istedikleri her an ulaşabileceklerini unutmamak lazım. Bu konuda çok dikkatli olunması gerekiyor.”

GÜNEŞE KARŞI
“Buğday tenliyim ancak yine de biraz daha parıldayan ve yanık duran bir ten için St. Tropez ürünlerini kullanıyorum. Güneşin altındayken yüzümü ve dekoltemi koruyorum. Her zaman en az 30 SPF’li ürünler kullanıyorum. Avène’in güneş korumalı ürünlerini beğeniyorum; ciltte kalın durmuyorlar.”

MAKYAJ
“Makyaj konusunda gitgide daha iyi oluyorum ama çok fazla yapmıyorum. Bence en önemli şey gözaltı kapatıcısı. Ayrıca M.A.C’in Face And Body Foundation’ı da favorim. Kapatıcılığı çok iyi ama yine de cildinizi görebiliyorsunuz. Windsor Edwards Lip Balm’ı gün içinde vazgeçilmezim.”

CİLT BAKIMI

“Düzenli olarak peeling yapıyorum. Cildimi taze ve genç gösteriyor, kolajenleri de hızlandırıyor. Vücudu kuru fırçalama işlemi de her zaman işe yarıyor; ödemimi atıyor. Şovlardan önce mutlaka cildimi fırçalıyorum.”

MASKARA SEÇİMİ
“Tam bir maskara kadınıyım. En çok maskara sürmeyi seviyorum. Charlotte Tilbury’nin Full Fat Lashes’ına bayılıyorum. Ayrıca Benefit’in Sun Beam’i de çok güzel.”

SAÇLAR HAKKINDA
“Güçlü bir saç tipim var. Saç maskelerini ve yağlarını çok seviyorum. Ouai’nin Hair Oil ve Treatment Masque’ı
çok güzel.”

PARFÜM
“Çok önemli… Gündüz dışarı çıkarken de kırmızı halı için de son dokunuşumu parfüm yapıyor. Çiçeksi ve odunsu kokuları seviyorum. Michael Kors Wonderlust favorim; hem ilginç hem de seksi.”
MICHAEL KORS, Wonderlust

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın