MODELLERİN ASLA YAPMADIĞI 6 ÖNEMLİ ŞEY

yorumsuz
38 views

MODELLERİN ASLA YAPMADIĞI 6 ÖNEMLİ ŞEY

En başarılı modeller, kendi rutinlerine her zaman için sadık kalanlardan çıkmakta.

Ünlü  top modellerin, başarının en büyük sırrı olarak kararlı olmayı düşünmeleri tesadüf olmasa gerek. İstikrarlı bir şekilde rutinlerini bozmadan ilerlemelerinin haricinde bir de aynen düzenli bir şekilde “asla” yapmadıkları şeyler var.

Peki, bu liste içinde neler var dersiniz?

Uyku

Gece 8 saatten asla az uyumazlar. Dinlenmenin, güzellik için çok önemli olduğu gerçeği ortada. Harika bir uyku ile geçen gece, kolay bir güzellik sırrı. Gece boyunca kendini yenileyen vücut, yeniden inşa olmakta ve bu yüzden dinlenmenin önemi ortaya çıkmakta.

Su

Asla az su içmezler!

Parlayan cildin en önemli sırrı.

Yemek

 Yeni nesil süper modeller işlenmemiş gıdaları tercih ediyor ve paketlenmiş yiyeceklerden kaçınıyor. Diyet sürecindeki en önemli sırlardan.

Fazla Egzersiz

Modellerin, vücudu zorlayan etkinliklerden kaçındığını unutmayın. Fazla egzersiz, her zaman için iyi bir yol değildir. Egzersizde kendinizi iyi hissetmek en önemlisi!

Saygı!

Süper modellerin en önem verdiği şeylerden biri de; saygı! Herkese saygı duyarlar ve başkalarının ihtiyaçlarına yapıcı bir şekilde yaklaşamaya çalışırlar. Sektörün “ben merkezci” duruşu eskiyeli çok oldu.

 
Tuz ve Şeker

Asla tuz ve şeker yemezler. Şekerden uzak durmanın önemine herkes farkına varmalı.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın