NAOMI WATTS’IN GÜZELLİK SIRLARI

3 yorum
103 views

NAOMI WATTS’IN GÜZELLİK SIRLARI

Sizin için en etkili bakım?
Zamanım olursa ki annelik pek de yakamı bırakmıyor, lenfatik drenaj yaptırmaya çalışıyorum. Dermatologum cilt temizleme işlemini su yardımıyla gerçekleştiriyor.

En sık kullandığınız makyaj malzemesi?
Sarı kirpiklerime maskara sürmeden dışarı çıkmam, bu göz rengimi ortaya çıkarıyor.

Uykusuz geçen bir geceden sonra için sırrınız?
Uyumak benim için adeta hayati bir önem taşıyor fakat iki çocuğunuz olunca bu biraz zorlaşıyor. Saat farkı olan yolculuklarımdan ya da üst üste uykusuz kaldığım iki geceden sonra mutlaka melatonin takviyesi yapıyorum. Ancak bu kez de tuhaf rüyalar görüyorum, arada uyanacak olursam unutmamak için de not alıyorum.

Bakım için kullandığınız ürünler hangileri? 
Birkaç aydır yüzü olduğum Astalift ürünlerini kullanıyorum. Özellikle yoğun bir ferahlık hissi veren canlandırıcı Jelly Aquarysta yüzüme müthiş bir ışık veriyor. Bu ürünü göz kapağıma dahi uyguluyorum. Gece ve gündüz kremlerimin de etkisini artırıyor.

Giyim tarzınız yıllar içinde nasıl gelişti?
Annem ekonomik durumu kısıtlı bir oyuncu olmasına rağmen gayet tarzı olan bir kadındı. Hatta İngiliz gazetelerine ilham kaynağı dahi oluyordu ve eskiyen kıyafetlerini bitpazarlarında satıyordu. Ben ondan daha farklıydım. 30 yaşıma kadar aklıma estikçe tarzımı değiştirirdim, kendimi 30 yaşımdan sonra buldum.

En kötü alışkanlığınız?
Şekerli yiyecek tüketmek, hatta en kötüsü kana çabuk karışan şekerliler. Çocuklarımın bonbon şekerlerine dahi saldırıyorum. Bunun yanı sıra kaliteli şarapları da seviyorum ve bazen bir kadehten fazla da içebiliyorum. Mutluluk iştahımı açıyor, stres ise tamamen kapıyor.

Sağlıklı görünmek için neler yapıyorsunuz?
Çok spor yapıyorum. Formda kalmak için tenis oynuyorum. Aynı zamanda pilates ve yoga da yapıyorum, bu da cildimin gergin kalmasına ve dik durmama yardımcı oluyor.

Size göre güzellik?
Bence içten bir güç… Bu konuyla ilgili klişeleri sevmiyorum, mükemmeliyetçi değilim. Isabelle Huppert, Juliette Binoche ve Kate Moss da böyledir. Mükemmel değil ama çok güzellerdir.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Nisan 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

NAOMI WATTS’IN GÜZELLİK SIRLARI (3 Yorum)