OLIVIA PALERMO’DAN ÖĞRENDİĞİMİZ 5 GÜZELLİK SIRRI

yorumsuz
20 views

OLIVIA PALERMO’DAN ÖĞRENDİĞİMİZ 5 GÜZELLİK SIRRI

Şu bir gerçek ki, Olivia Palermo’yu kötü bir görünüm ile görmek imkansız. Sadece kırmızı halıdan bahsetmiyoruz, asıl oyun alanı olan sokak stilinde de her daim kusursuz duruşuyla göz kamaştırıyor. İşte her daim bakımlı ve sade olduğu kadar gösterişli görünen Olivia Palermo’dan öğrendiğimiz 5 güzellik sırrı:

Her daim bakımlı saçlar

Bu büyük güneş gözlüklerinin altında aslında Palermo makyajsız olabilir ancak bakımlı saçları sayesinde tümüyle kusursuz bir görünüm yakalayabiliyor. Siz de Palermo gibi tümü sıkı sıkı toplu saçlar ya da bir kaç bukle yardımıyla bu görünüme erişebilirsiniz.

Manikürün gücü!

Palermo’nun favori ojeleri kırmızı, koral ve nude tonları. Zira bu tonlar manikürünüzün her zaman taze görünmesini sağlıyor. Tayt ve spor ayakkabılarla spor salonundan çıkmış halsiz görüntünüzde bile bakımlı eller her zaman tüm imajı değiştirebilir.

Saçlarınızı ceketin içine sokun

Saçlarınızı ceketinizin yakasının içinde bırakmanın oldukça cool olduğu konusunda Palermo’ya güvenebilirsiniz. Böylece saçlarınızı sönük ya da bakımsız hissettiğiniz günlerde bu çözüm sayesinde daha havalı görünmeniz mümkün. Tabii tercihen güneş gözlükleri eklemeyi de unutmayın.

Göz makyajı yerine güneş gözlüğü tercih edin

Evet, moda ikonlarının da her sabah eyeliner çekebilecek enerjiyi bulamadığı zamanlar oluyor. Böyle zamanlarda en büyük silahları olan güneş gözlükleri yardıma koşuyor. Üstelik makyajda olduğu gibi, kötü görünme riskinin sıfıra inmesi de cabası. Bir süreliğine makyaj sırlarınızı özel davetlere saklayın ve gündelik hayatta güneş gözlüklerinize güvenmeyi öğrenin.

Akıllıca değişimler yapın/ Çok çaba harcamayın

Çabasız şıklık bildiğiniz gibi saatler harcanmış olanlardan çok daha iyi gözüküyor. Siz de Palermo’nun yaptığı gibi küçük detaylar kullanarak görünümünüzü bir kaç seviye değiştirebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Nisan 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın