ÜNLÜ İSİMLERİN CİLTLERİ İÇİN YAPTIĞI ÇILGIN UYGULAMALAR

yorumsuz
36 views

ÜNLÜ İSİMLERİN CİLTLERİ İÇİN YAPTIĞI ÇILGIN UYGULAMALAR

HD kameraların günümüzde hiç bir kırmızı halı güzellik hatasını tolere etmediğini düşündüğümüzde; ünlü isimlerin uyguladığı güzellik rutinleri daha da fazla önem kazanıyor. İşte arı sokmasından, kan enjekte etmeye ünlü isimlerin ciltleri için yaptığı ve harika sonuçlar aldığı çılgın uygulamalar! ?

Getty

Victoria Beckham / Yüzüne bülbül pisliği sürüyor

Japonya seyahatinde, Japon kadınlarının inanılmaz derecede güzel ciltlerini gördükten sonra ne yapıyorlarsa aynısını yapmaya karar veren Victoria Beckham, bir Japon geleneği olan; suratı kuş pisliğiyle ovma uygulamasına başladı. Bu uygulama geçmişten beri  Geyşaların cildini yatıştırmak, daha parlak ve yumuşak bir cilde sahip olmak için yaptığı bir uygulama.

Getty

Jennifer Aniston / Yüksek Teknoloji Saunalarda terleme

Ünlü isimler her zaman saunayı güzellik rutinleri arasına koyar. Özellikle söz konusu elektromanyetik ışık kullanan bir kızılötesi sauna ise! (tabii ki zararlı UB ışınları olmadan!) Bu saunalar hücresel düzeyde deriye nüfuz ediyor, hücre gençleştirme ve detoksifikasyonu sağlıyor. Hatta Jennifer Aniston’ın Forbes dergisine söylediğine göre; kilo kaybı ve gevşemeyi bile sağlıyor

Getty

Kim Kardashian / Cildini kendi kanıyla temizleme

Günümüzün en önemli güzellik gurularından Kim Kardashian’ın güzellik için yapmayacağı şey yok. Bunlardan biri de Vampir rutini! Hastanın kendi kanından yapılan jöle kıvamlı içeriğin cilde enjekte edilmesiyle tamamlanan bu rutin; yüz germe için bir cerrahi olmayan bir alternatif.

Getty

Gwyneth Paltrow / Arıların sokmasına izin vermek

Gwyneth Paltrow, güzellik sırlarını açıklama konusunda asla utangaç olmamıştır. Bu durum, uyguladığı son güzellik rutininde de değişmedi. Kendi sitesi Goop’ta bu yöntemi açıklayan Paltwrow; “”Cilt güzelliği için kendimi bal arılarına sokturdum. Bu yöntem binlerce yıldır kullanılıyor. Ama gerçekten acı veriyor” dedi.

Kate Moss / Buzlu suya yüzünü batırma

“Eğer yorgun ve şiş bir yüzle uyanırsam; bir kabı buzlu su ve salatalık ile doldurup yüzümü içine daldırırım” diyen Moss; “Bu her şeyi sıkılaştıran, taze görünmenizi ve hissetmenizi sağlayan bir yöntem. Uyanmanızı da sağlıyor ve işe yarıyor!” diye ekliyor.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Nisan 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın