VICTORIA’S SECRET MELEĞİ ROMEE STRIJD’İN GÜZELLİK SIRLARI

yorumsuz
150 views

VICTORIA’S SECRET MELEĞİ ROMEE STRIJD’İN GÜZELLİK SIRLARI

Victoria’s Secret’ın son dönemlerdeki gözde modellerinden Romee Strijd, doğal ve çabasız güzelliği ile de ilgi odağı. İşte Romee Strijd’in güzellik sırları: 

Çekimlerde çok fazla ürün kullandığından, akşam 10 adımlı klasik bir rutin uygulayamadığını söylüyor.

Cildini sürekli taze tutmanın ilk yolunun, farklı makyaj temizleyiciler kullanmamaktan geçtiğini söylüyor. İçerisinde yağ bulunan temizleyicilere karşı cildinin çok hassas olduğunu söyleyen Strijd, makyajını mümkün olduğunca su ile çıkarmaya çalışıyor. Suyun çıkaramadığı ürünler için tabii ki temizleyici ürünlerden destek aldığını söyleyen Strijd, makyajını temizledikten sonra ise mutlaka cildini nemlendirerek nem dengesini sağlıyor.

“Hazırlanma” aşamasını sosyal bir etkinlik haline getirmekten hoşlandığını söyleyen Strijd şöyle devam ediyor: ” Jasmine Tookes’tan güzelliğe dair çok şey öğrendim. Bu konuda uzman. Partilerden önce Taylor Hill ve ben her zaman “sana gelip hazırlanabilir miyiz? Hatta belki makyajımızı sen yaparsın?” diye soruyoruz. Bu çok eğlenceli oluyor. Hatta spor yapmayı bile sosyal bir etkinliğe çevirebilirsiniz.

Tek bir egzersiz programına takılı kalmaktan hoşlanmadığını söyleyen Strijd, ” karıştırmayı gerçekten seviyorum. Bir gün grup çalışması yapıyoruz. Bir gün antrenörüm Michael Olajide Jr. ile çalışıyorum; diğer gün kendi kendime spor yapıyorum. Farklı antrenmanları karıştırmaya ihtiyacım var. Grup çalışmasında Aerospace yapmayı seviyorum. ” diye ekliyor.

“Çalışmadığım günlerde sadece nemlendirici kullanıyorum. Cildinizi rahat bırakın!”

“Hacim veren şampuanları kullanmayı seviyorum, aynı zamanda nemlendirici de kullanıyorum

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın