VICTORIA’S SECRET MELEKLERİNDEN SİVİLCEYLE BAŞA ÇIKMA YOLLARI

yorumsuz
20 views

VICTORIA’S SECRET MELEKLERİNDEN SİVİLCEYLE BAŞA ÇIKMA YOLLARI

Söz konusu sivilceler olduğunda; Victoria’s Secret melekleri de aynı dertten muzdarip olduklarını dile getirmekten çekinmiyor.

İşte Victoria’s Secret meleklerinden sivilceyle başa çıkma yolları: 

Sara Sampaio

Şovda siz farketmeseniz de kapattığımız pek çok sivilce oluyor. Dermatolojistim Dr. Orentreich’in mucize likitini kullanıyorum; Bir anti-inflamatuar gibi. Sürüyorum ve bir sonraki gün gitmiş oluyor.

Xiao Wen

Eğer gündüz ise; concealer kullanıyorum böylece kapatmışken sivilceyi de kurutmuş oluyorum. Akşam ise üzerine nemlendirici uyguluyorum. İşe yarıyor.

Cindy Bruna

Kil kullanıyorum. Tercihim L’Oreal Pure Clay Detox and Brighten Mask. Gerçekten sivilcelerin üzerine uygulandığında iyi geliyor.

Leomie Anderson

Söz konusu sivilceler olduğunda en iyisi hiç dokunmamak. Çoğu insan sıkmak için uğraşıyor ama yapılabilecek en iyi şey çay ağacı yağı temelli bir ürünü sivilcelerinize uygulamak. Bir sonraki gün en azından kızarıklığın dindiğini göreceksiniz.

Lais Ribeiro

“Şov öncesinde çenemde bir sivilce çıkmaya başlamıştı. Şov öncesi gerginlikten dolayı çıktığına eminim. Yanımda her zaman tonla kağıt maske taşırım. Hello Kitty kağıt maskeler ışıldayan bir cilt için harika ancak işe yaramazsa; makyaj bir sonraki opsiyon oluyor.

Stella Maxwell

Mario Badescu Drying Lotion‘ın pembe olanını kullanıyorum. Gerçekten sorunlu bölgeyi dezenfekte ediyor ve işe yarıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın