Ay Tutulmasının Ardından: 8-14 Haziran Haftalık Burç Yorumları

yorumsuz
21 views

Ay Tutulmasının Ardından: 8-14 Haziran Haftalık Burç Yorumları

Geçen haftanın gündemi5 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşen Ay tutulmasıydı. Oldukça güçlü etkilere sahip olan bu tutulmanın ardından bu hafta Ay, Mars ve Neptün Balık burcunda kavuşum açısı oluşturacak. Bu hafta yanılmalar, aldatmalar ve aldatılmalar gündeme gelebilir. Olaylar üzerine düşünmek ya da harekete geçmek zor hale gelebilir, içimizden hiçbir şey yapmak gelmeyebilir. İşte 8-14 Haziran haftalık burç yorumları…

1. Koç

Bu hafta Koç burları için kafa karıştırıcı olabilir. Bu nedenle Koç burçları hafta boyunca varsayımlar ya da tahminler yapmaktan kaçınmalılar. Sorguladıkları ya da merak ettikleri konular hakkında net cevaplar almayı beklememeliler. Her şey fazla karmaşık ve puslu görünebilir. Bu nedenle net cevaplar aramak ya da yürüttükleri tahminleri doğru kabul etmek hata yapmalarına neden olacaktır. Özellikle kardeşler, akrabalar ya da yaşıtları insanlarla iletişimlerine dikkat etmeliler.

Haftanın son günlerinde huzursuz hissedebilirler. İç dünyalarına dönebilir, unuttukları duyguları hatırlayabilirler. Her ne kadar önlerine bakmaya karar vermiş olsalar da geçmişi hatırlayıp zaman zaman üzgün hissedebilirler. Ancak bu konuda kendilerine baskı yapmamaları, hissettikleri şeyleri kabullenerek yollarına devam etmeliler.

2. Boğa

Boğa burçları kendilerini ait hissettikleri toplum ya da sevdikleri insanlar için fedakar insanlardır. Ancak bu hafta gerçekleri çok daha net görebilir ve insanların gerçek yüzlerini görebilirler. Yakın arkadaşlarıyla ilişkileri bozulabilir, en yakınlarındaki insanların hiç bilmedikleri yönlerini keşfedebilirler. Kararlı oldukları konularda fikirleri değişebilir.

Haftanın son günleri sosyal anlamda kendilerini adeta canlanmış hissedebilirler. Genellikle Boğa burçları 2 yılda bir sosyalleşme döngüsüne girerler ve yeni insanlarla tanışmaya daha açık hale gelirler. Bu süreçte yabancılarla eğlenmek ve vakit geçirmek oldukça eğleneli hale gelebilir. Diğer yandan bu etki toplumsal olaylara dahil olmalarını da sağlayabilir. Kendilerini belli bir gruba ait hissetmek isteyebilir, fikirlerini özgürce dile getirmek için büyük bir arzu duyabilirler.

3. İkizler

Bu hafta otorite figürler gündemde olabilir. İkizler burçları ise hafta boyunca bu figürlerin yarattığı hasarları onarmak için çabalayabilirler. Bu süreçte kaostan beslenmek yerine enerjilerini kişisel gelişimlerine kanalize edebilirler. Hayat enerjilerini emen insanlara verdikleri ani tepkiler yüzünden pişman olabilirler.

Haftanın son günlerinde İkizler burçları kendilerini kanıtlamak zorunda kalabilirler. İnsanlarla fikir ayrılıkları yaşayabilir, kendilerini anlatmaya çalışırken yorulduklarını fark edebilirler. Kariyerlerinde emek verdikleri işlerin karşılığını almaya başlayabilirler, takdir görebilirler.

4. Yengeç

Bu hafta Yengeç burçlarının kafaları her zamankinden daha fazla karışabilir, düşünceler bulanıklaşabilir. Bu nedenle birçok şey düşündüklerinden çok daha farklı olabilir. Etraflarındaki insanlar tutamayacakları büyük sözler verebilirler. Bu nedenle Yengeç burçları duydukları her şeye inanmamalı, gerçekliklerini araştırmalılar. Diğer yandan etraflarındaki hayalperest insanların onlara ilham verdiğini ve saklı kalan düşüncelerini ortaya çıkardığını fark edebilirler.

Haftanın son gününde gerçekleri görmezden gelmekte zorlanabilirler. Bulundukları ortamda olayları abartanları ya da çarpıtanları görmezden gelmekte zorlanabilir, bu tür konularda sessiz kalamayabilirler. Ancak gerçekleri görmezden gelmekte zorlandıkları için söyledikleri şeyler kırıcı hale gelebilir. Bu nedenle bir şeyler söylemeden önce iki defa düşünmeliler.

5. Aslan

Aslan burçları bu hafta, içinde bulundukları herhangi bir grupta bir taraf seçmek zorunda kalabilirler. Her ne kadar herhangi bir tarafa geçmek istemeseler de yanlarında olan insanları kaybettiklerini ya da ihanete uğradıklarını hissedebilirler. Bu süreçte faydadan çok zarar veren ve dramadan beslenen insanlardan uzak durmalılar. Başlarda heyecan verici ve duygusal görünen ilişkiler zamanla toksik bir hale gelebilir.

Haftanın son günlerinden kendilerini çok çekici hissedebilirler. Yalnız Aslan burçları onlarla ilgilenen kişilerle flört etmekte sakınca görmeyebilir. Ancak bu süreçte her şey çok hızlı ilerleyebilir bu nedenle ne isteyip ne istemedikleri konusunda dikkatli olmalılar. İlişkiler bir anda ciddileşebilir ve flört ettikleri kişiyle aralarındaki bağ derinleşebilir. İlişkisi olan Aslan burçları bazı sırlarla yüzleşebilir ya da onların bir sırrı ortaya çıkabilir. Bu sırlar ilişkilerine geri dönülemez zararlar verebilir. Aslan burçları bu süreçte hem arkadaşlık hem de romantik ilişkilerde mümkün olduğunda dürüst olmalılar.

6. Başak

Başak burçları için haftanın gündemi kariyer olacak. Uzun zamandır üzerinde çalıştıkları işler için hafta ortası vites küçültüp son kontrolleri yapmak isteyebilirler. Bu süreçte ilerlemelerine yardımcı olacak insanlarla iş birliği yapabilir, çalıştıkları ekipte önemli değişikliklere gidebilirler. Kontrolleri dışında gelişen durumlar karşısında sakin olmalı ve hızlı bir şekilde çözüm bulmaya çalışmalılar. Her şeyi kontrol edemeyeceklerini kabul etmeliler.

İlişkisi olan Başak burçları özellikle haftanın son günlerinde ilişkileri için kendilerinden ne kadar ödün verdiklerini fark edebilirler. Son zamanlardan en ufak bir problemde bile özür dileyen ve sürekli partnerini mutlu etmek için çırpınan Başak burçları sevginin bu şekilde gösterilemeyeceğini anlayacaklardır. Bu süreçte kendi isteklerini de önemseme konusunda daha dikkatli olmalılar.

7. Terazi

Terazi burçları bu hafta içlerine dönebilir, felsefi konulara odaklanabilirler. Bu süreçte kendilerini yeniden keşfettiklerini fark edebilirler. Büyümelerini, olgunlaşmalarını yavaşlatan ve bazı inanç ve davranışlarını irdelemeye zorlayan etkiler altında kalabilirler.

Haftanın son günlerinde sağlıklarına odaklanabilir, spesifik konular yerine genel sağlıklarını ilgilendiren bazı değişiklikler yapmak isteyebilirler. Sıkı bir spor programına başlayabilir, vücutlarını ve dış görünüşlerini değiştirmek isteyebilirler. Diğer yandan zihinsel olarak da dinlenmek ve köşelerine çekilmek isteyebilirler.

8. Akrep

Akrep burçları bu hafta, her ne kadar açık konuştuklarını düşünseler de anlaşılamadıklarını ya da yanlış anlaşıldıklarını hissedebilirler. Etraflarındaki bazı insanların onlara mesafeli ve soğuk davrandıklarını fark edebilirler. Bu nedenle bu hafta cesur ve dobra konuşmalardan kaçınmalı, ne söyleyeceklerini birkaç defa düşünmeliler.

Haftanın son günlerinde kalplerinden geçenlerin mantıklarını etkilemesine izin vermemeliler. Özellikle romantik ilişkilerde bu süreçte dürtüler ve hisler çok yanıltıcı olabilir. İlişkisi olan Akrep burçları partnerlerine kendilerine uyum sağlamaları konusunda aşır baskı uygulamamaya dikkat etmeliler. Bunun yerine beraber tutku duyup istedikleri şeyleri bulmaya çalışabilirler.

9. Yay

Yay burçları bu hafta, onlara yakın olan kişilerin gözünde kendilerini nasıl gördüklerini gözlemleyebilirler. Hafta boyunca duygular ön planda olabilir, kendilerini ifade etmekte zorlanabilirler. Zaman zaman gerçekleri gizleyebilir, sevdikleri insanları incitmekten korkabilirler. Ancak yine de duyguları bastırmamalı, sadece duygularını onları anlayabilecek güvenli insanlarla paylaşmalılar.

Hafta ortasında bazı hisleri bastırmakta ya da görmezden gelmekte zorlandıklarını fark edebilirler. Ancak bu duyguları hissettikleri kişilerin de aynı frekansta olup olmadığını öğrenmeleri gerekiyor. Böyle bir durumda hislerine güvenmeli ve özellikle hafta sonuna beklemeliler. Hafta sonu özellikle uzun zamandır evde olan Yay burçları bunalmış hissedebilirler. Dinlenebilecekleri ve sorunlardan uzaklaşabilecekleri bir yere gitmek isteyebilirler.

10. Oğlak

Bu hafta Oğlak burçları için sinyaller karışabilir. İnsanların söyledikleri ya da paylaştıkları şeyleri yanlış yorumlayabilir ya da üzerilerine alınabilirler. Bu nedenle hafta boyunca her kelimelerini iyi düşünmeliler. Masumca söyledikleri şeylerin çok yanlış yorumlandığını görebilirler. Önceden yapılan planlarda ani değişimler olabilir.

Haftanın son günlerinde rahatlamak için kendilerine alan açmak isteyebilirler. Onları yoran insanlar yerine onlara iyi gelen insanlarla bir araya gelip yalnızca eğlenmek isteyebilirler. Bazı konularda hırslı ve agresif davranabilirler ancak bu duygular ulaşmak istedikleri şeye varmalarını kolaylaştıracaktır.

11. Kova

Kova burçları dünyada ve çevrelerinde olup bitenleri fazla önemsiyorlar. Ancak bu hafta bu durum onlar için yorucu hale gelebilir ve onları yoran konulardan uzaklaşmak isteyebilirler. Ekonomik olarak zor bir döneme girebilirler, bazı harcamaları kısmaları gerekebilir. Özellikle istedikleri bir şey için para biriktiren Kova burçları bu hafta kemer sıkma politikası uygulamalılar.

Haftanın son günlerinde çok emek verdikleri bazı konularda başa dönebilirler. İnsanların düşüncelerine karşı sabırları azalabilir, tahammülsüz olabilirler. Ciddi ilişkisi olan Kova burçları ilişkilerinde sorunlar yaşayabilirler. Kendilerini iyi hissetmek iin gereksiz harcamalar yapabilirler.

12. Balık

Balık burçları için haftanın gündemi aileyle ilgili konular. Ailelerinde gittikçe büyüyen bir sorunla yüzleşmek ve çözmek zorunda kalabilirler. Yakın çevrelerinden ya da akrabalarından birinin onları manipüle ettiğini fark edebilirler. Ancak Balık burçları bu noktada fedakar yanlarını bir kenara bırakıp onlardan yardım isteyen kişilerin sorunlarını kendilerinin çözmesine izin vermeliler.

Haftanın son günlerinde kaçtıkları bazı duygularla yüzleşmeleri gerekebilir. Kendilerini savunmak zorunda kalabilirler. Hayatlarında daha keskin sınırlar çizmeleri gerektiğini fark edebilirler. Korkularıyla yüzleştikleri bu süreçte kendileriyle ilgili yeni şeyler keşfedebilirler.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Haziran 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın