Haftalık Burç Yorumu

yorumsuz
25 views

Haftalık Burç Yorumu

Boğa

15 Haziran, 2020

Düşünce şekliniz değişmeye başlıyor

Merkür retrosu bu hafta başlıyor. 18’inden itibaren iletişime dair konularda titiz davranmalısınız. Kendinizi ifade ederken duygularınız ağır basabilir ve ifade güçlüğü yaşayabilirsiniz. Güneş’in burç değiştirmesiyle yakın çevrenize, komşu ve kardeşlerinize daha çok odaklanacağınız bir dönem başlıyor. 21’inde gerçekleşen Güneş tutulması ise düşünce yapınızda önemli değişimleri, yeni model bir düşünce yapısını beraberinde getirebilir.

8 Haziran, 2020

Sosyal ilişkiler yanıltıcı olabilir

Haftanın ilk gününde iletişim ve uzaklarla etkileşim ön planda olabilir. Yolculuk planları gündeme gelebilir. Ardından hedef ve planlarınıza, iş ve kariyer yaşamınıza odaklanabileceğiniz bir gündem sizi bekliyor. Bu hafta Mars Neptün kavuşumunda sosyal ilişkilerde ve arkadaşlık ilişkilerinde yanıltıcı, aldatıcı olabilecek durumlara daha çok dikkat etmelisiniz. Pazar günü ekstra dalgınlığa dikkat, bolca uyuyarak geçirebileceğiniz bir gün olabilir.

1 Haziran, 2020

Ortak maddi konular Ay tutulmasının ışığı altında

5 Haziran’daki Ay tutulması iş ve ortak maddi konularda, varsa vergi ve miras işlerinizde birtakım farkındalık ve kararları beraberinde getirebilir. Biraz umutlarınızın kırıldığı bir dönem olsa da bunlara çok takılmamaya çalışmalısınız. Ay tutulması eşinizin iş yaşamıyla ilgili bir durumu da çarpıcı şekilde gösterebilir.

25 Mayıs, 2020

Duygusal mesajlar, konuşmalar

Ayın son haftasına ilerlerken iletişim gündeminizin başrolünde. Yakın çevre ve arkadaşlarınızla, komşu ve akrabalarınızla görüşebilir, onların düşüncelerine değer verebilirsiniz. Ardından ev ve aile konularının daha çok içinde olabileceğiniz birkaç gün sizi bekliyor. Hafta sonuna ilerlerken burç değiştiren Merkür konuşmalarınıza duygusal, sevecen, şefkatli bir ton getirebilir. Hafta sonunda gündeminizde aşk ve sevdikleriniz olabilir.

İkizler

15 Haziran, 2020

Maddi imkanlarınızı farklı şekilde değerlendirebilirsiniz

Bu hafta Merkür retrosu başlarken özellikle maddi ve parasal konularda zihinsel karmaşaya daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Geçmiş hatalar duygusal bir düşünce şeklini daha çok zorlayabilir. Güneş’in burç değiştirmesiyle maddi imkanlarınızı daha iyi değerlendirme üzerine odaklanabilirsiniz. 21’inde gerçekleşen Güneş tutulması yeni bir iş veya kazanç kapısını, gelirlerinizi daha farklı şekilde değerlendirme yollarını beraberinde getirebilir.

8 Haziran, 2020

Üstlerinizle ilişkilere dikkat

Haftanın ilk gününde ortak maddi konular, iş ve para konuları hırslı ve mücadeleci tarafınızı ortaya çıkarabilir. Ardından daha serbest ve özgür hissedebileceğiniz birkaç gün sizi bekliyor ve uzaklarla temas içinde olabilirsiniz. Bu hafta Mars Neptün kavuşumunda özellikle üstlerinizle, otorite veya yönetici konumunda kişilerle etkileşiminize daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Görev, sorumluluk, hedef ve planlarınızda dağılmamaya ve konsantrasyonunuzu korumaya çalışmalısınız.

1 Haziran, 2020

Ay tutuluyor

5 Haziran’da karşıt burcunuz Yay’da meydana gelen tutulma ilişkinize, evliliğinize, ortaklığınıza ışık tutuyor. Bir ilişkiniz yoksa bu bir farkındalık zili olabilir. Karşınızda sizi bekleyen, size göz kırpan birini görebilirsiniz. Bu tutulmanın açıları ise iş hayatınızdaki dinamiklere etki edebilir. Hedeflerden uzaklaşma ya da onları yakalayamama duygusu getirebilir. Duygusal kızgınlık ve öfke patlamalarına dikkat etmelisiniz.

25 Mayıs, 2020

Aile konuları daha da önem kazanıyor

Ayın son haftasına iş ve para konularının etkisinde girebilirsiniz. Sahip olduklarınızı daha iyi kullanıp değerlendirmek isteyebilirsiniz. Ardından iletişim hız kazanıyor, sevginizi, aşkınızı kelimelere dökmek zor değil. Hafta sonuna ilerlerken burç değiştiren Merkür sizi ev ve aile konularına daha odaklı kılabilir. Evde tadilat, dekorasyon işlerine odaklanabilir, bunlara para harcayabilirsiniz. Hafta sonunda ise aile içi gelişme ve olaylar belirleyici olabilir. Geçmiş konulara takılı kalmamaya çalışın.

Koç

15 Haziran, 2020

Yeni bir ev veya yaşam alanı konu olabilir

Bu hafta Merkür retrosu başlıyor. 18’inde başlayan Merkür retrosunda özellikle aile içi iletişime dikkat etmelisiniz, yanlış anlama ve alınganlıklar iletişimi zorlaştırabilir. Hafta sonunda Güneş burç değiştiriyor ve 21’inde Yengeç burcunda bir Güneş tutulması meydana geliyor. Özellikle burcunuzun ilk günlerinde doğduysanız ev ve aile yaşamınızda önemli değişimler, taşınma, ev kurma, dekorasyon olayları önümüzdeki dönemde belirleyici olabilir.

8 Haziran, 2020

Dalgınlıklara dikkat

Haftanın ilk gününde görev ve sorumlulukların getirdiği baskıya biraz daha fazla dikkat etmelisiniz. Ardından sosyal konular, arkadaşlık ve dostluklar önem kazanıyor. Haftaya damga vuran Mars Neptün kavuşumunda özellikle kontrolünüz dışı durum ve konuların getirebileceği aksilikler karşısında dağılmamaya özen göstermelisiniz. Pazar günü ise kendinizi biraz toparlama fırsatı bulabilirsiniz.

1 Haziran, 2020

Ay tutulması

Bu haftanın en önemli olayı Yay burcunda Ay tutulması. 5 Haziran’da gerçekleşen bu tutulma akademik konuları ve uzakları gündeminize taşıyan bir farkındalık anı olabilir. Seyahat imkanlarını değerlendirebilirsiniz. Aklınıza, mantığınıza güvenmeli ve akışın sularında kaybolmamaya gayret etmelisiniz.

25 Mayıs, 2020

Merkür burç değiştiriyor

Haftanın ilk iki gününe aile içi etkileşim ve olaylar etki edebilir. Ardından biraz daha kendi istek, heves ve tutkularınıza odaklanabilirsiniz. Sevdiklerinizle ilgi konular gündeminizi meşgul ederken onlarla daha fazla iletişim halinde olabilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken burç değiştiren Merkür aile içinde çok daha fazla konuşma, sohbet, fikir alışverişine işaret edebilir. Hafta sonunda ise ilgilenmeniz gereken pek çok ufak tefek iş ve uğraş sizi bekliyor olabilir.

Yengeç

15 Haziran, 2020

Yeni başlangıçlara doğru

Bu hafta burcunuzdaki Merkür gerilemeye başlıyor. İletişim konularını kontrol etmeniz biraz zorlaşırken geçmişe dair düşünce ve değerlendirmeler zihninizi işgal edebilir. Etrafınızdaki iletişim sorunlarına karşı da duyarlı olabilirsiniz. Güneş’in burcunuza ilerlemesiyle birlikte sizin döneminiz başlıyor, yenilikler ve yeni başlangıçlarla dolu bir aya giriyorsunuz ve girer girmez de bir Güneş tutulması gerçekleşiyor. 21’inde gerçekleşen Güneş tutulması yaşamınızda özlediğiniz dönüşümü getirebilir.

8 Haziran, 2020

Yurt dışı, yabancılarla ilgili konu ve seyahatler özen gerektirebilir

Haftanın ilk gününde ilişkileriniz, evlilik ve ortaklık konuları ön planda olabilir. Ardından gündelik temponuz, ritminiz, çalışmalarınız, iş yaşamınız ön plana çıkıyor, düzen, temizlik, sağlık konularıyla ilgilenebilirsiniz. Bu hafta Mars Neptün kavuşumunda uzaklarla ilgili konularda, seyahat ve yolculuklarla ilgili ortaya çıkabilecek karmaşalarda dalgın ve tedbirsiz davranmamaya dikkat etmelisiniz.

1 Haziran, 2020

Yay burcunda bir Ay tutulması

5 Haziran’daki Ay tutulması, çalışma ortamınızla, gündelik yaşamınızla, sağlık ve şifayla ilgili bir konuyu açığa çıkarabilir. Sağlığınızı ilgilendiren yeni kararlar gündeme gelirken gündelik yaşamınızı ve rutinlerinizi mercek altına alabilirsiniz.

25 Mayıs, 2020

Merkür burcunuza geçiyor

Ayın bu son haftasında ilk iki gün Ay burcunuzda, ışığınız ve enerjinizle parlayabilir, kendinizi gösterebilirsiniz. Olayların epeyce kontrolünüz dışında olduğu bu dönemde haftaya bu şekilde başlamak iyi gelebilir. Ardından maddi konulara odaklanabilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken burcunuza ilerleyen Merkür sizi çok daha konuşkan, iletişime ve fikir alışverişine açık kılabilir. Hafta sonuna ise bunu fırsat bilerek yakın çevrenizde sıkı temas içinde olabilirsiniz.

Aslan

15 Haziran, 2020

Eskileri geride bırakırken

Bu hafta Merkür retrosu başlarken manevi konulara daha da odaklanabilirsiniz. Eskiye dair düşünceler bilinçaltınıza etki ederken ev ve aileye dair konular sezgileriniz ve rüyalarınız yoluyla ruhsal anlamda etkili olabilir. Maddi dünyada ise iletişim karmaşasını yönetmekle uğraşabilirsiniz. 21’inde gerçekleşen Güneş tutulması bırakmanız gereken, vazgeçmeniz gereken konularda sizi epeyce zorlayacak gibi görünüyor. Eskileri geride bıraktıran bir tutulma olabilir.

8 Haziran, 2020

Ortak paylaşımlara dikkat

Haftanın ilk gününde gündelik iş ve konular, sağlık ve şifa konuları ön planda olabilir, plan, program ve saatlere uymaya çalışın. Ardından ilişkiler açısından çalkantılı bir gündeminiz olabilir, karşınızdaki kişinin tepkilerini dikkate alarak hareket etmelisiniz. Bu hafta Mars Neptün kavuşumunda ortak maddi konularda, paylaşımlarda yanıltıcı, aldatıcı olabilecek durumları dikkate almayı ihmal etmeyin. Pazar günü biraz daha rahat hareket edebileceğiniz bir gün olabilir.

1 Haziran, 2020

Aşk tutuluyor

5 Haziran’daki Ay tutulması bir aşk tutulması olabilir. Aşkınız için mücadele etmenizi gerektiren bir tutulma yaşayabilirsiniz. Tutkularınızın getirdiği duyguların karmaşası dikkat çekici olabilir.

25 Mayıs, 2020

Hafta ortasında ışığınızla parlayabilirsiniz

Ayın son haftasına olayların biraz kontrolünüz dışı olduğu bir şekilde geçebilirsiniz. Bu akışta kendinizi bırakabilir, başkalarıyla ilgili konulara ilgi duyabilirsiniz. Ancak Çarşamba’dan itibaren Ay burcunuzda size güç kazandırıyor. Bu enerjiyle kendinizi toplayıp yolunuza devam edebilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken burç değiştiren Merkür iletişimde bazı noksanlıklara, dağınıklığa ve karmaşaya işaret edebilir. Hafta sonunu ise rahat ve konforunuza ayırabilirsiniz.

Başak

15 Haziran, 2020

Sosyal yaşamınızda değişimleri hissedebilirsiniz

Bu hafta Merkür retrosu başlarken sosyal iletişimde yanlış anlamalara, iletişim problemleri ve kopukluklarına daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Bu hafta ayrıca Güneş tutulmasının da etkisi altına giriyoruz. 21’inde gerçekleşecek olan bu tutulmaya kadar duygusal ve ruhsal etkileri güçlü şekilde hissedebilirsiniz. Tutulmayla birlikte ise sosyal yaşantınızda değişim, dönüşüm kaçınılmaz olabilir, yeni çevrelere, dostluklara hazır olmalısınız.

8 Haziran, 2020

Evlilik ve ortaklıklarda dalgınlıklar

Haftanın ilk gününde sevdikleriniz, aşkla bağlı olduklarınız ve varsa çocuklarınız ön planda olabilir. Tutku ve heyecanlarınız yaratıcılığınızı öne çıkarabilir. Ardından gündelik rutinleriniz devreye giriyor, çalışma ve uğraş alanınızın konuları belirleyici olabilir. Bu hafta Mars Neptün kavuşumunda ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında yanıltıcı, aldatıcı olabilecek durumlara daha çok dikkat etmelisiniz. İlişkilerde dağınık koşullar gerçeklerden uzak hayalci yaklaşımlar getirebilir.

1 Haziran, 2020

Ev ve aile konuları ve Ay tutulması

5 Haziran’daki Ay tutulması aileyle ve ev konularıyla ilgili bir tutulma olabilir. Geçmişinizin izleri ve gölgeleri altında ilişkiler, evlilik ve ortaklık konuları daha fazla gayret, çaba ve mücadele gerektirebilir.

25 Mayıs, 2020

Arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz

Ayın bu son haftasına sosyal bir gündemle ilerlerken arkadaşlarınızla, dostlarınızla temas içinde olabilir, duygu ve düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyebilirsiniz. Hafta ortasında olaylar kontrolünüz dışına çıksa da iki gün sabredin. Zira bu arada burcunuzun yöneticisi Merkür de burç değiştirecek ve sizi sosyal iletişime çok daha açık kılacak. Üstelik hafta sonunda Ay burcunuzda, kendinizi göstermekte ve sesinizi duyurmakta zorluk çekmeyebilirsiniz.

Terazi

15 Haziran, 2020

Yeni bir statü veya mevkiye doğru

Bu hafta Merkür retrosu başlarken otorite konumunda kişilerle, çalışıyorsanız üstlerinizle, patronlarla iletişime daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Tuhaf bir duygusallık içinde olabilir ve bununla iletişimi yönetmekte bir miktar zorlanabilirsiniz. Güneş’in burç değiştirmesiyle hedeflerinize, planlarınıza, iş yaşamı ve kariyerinize iyice odaklanabilirsiniz. 21’inde gerçekleşen kariyerinize değişim getirirken kendinizi çok daha farklı şekilde ortaya koyma yönünde büyük bir dönüşüm içine girebilirsiniz.

8 Haziran, 2020

Gündelik karmaşaya dikkat

Haftanın ilk günü ev ve aile konularının gölgesinde geçebilir, geçmişe dair konulara çok takılmamaya gayret edin. Ardından keyif aldığınız güzel şeylerle uğraşabileceğiniz birkaç gün sizi bekliyor. Bu hafta Mars Neptün kavuşumunda sağlığınız öncelikle göz ardı etmemeniz gereken en önemli konu, tedbirsizliğe ve dalgınlıklara dikkat etmelisiniz, gündelik yaşamınızın karmaşasında işler sarpa sarabilir. Pazar günü ilişkiler ön plana çıkıyor.

1 Haziran, 2020

Tutulma sezonu başlıyor

5 Haziran’daki Ay tutulması eğitim konularına dikkatinizi çekerek farkındalığınızı yükseltebilir. Eğitim konusunda daha önce fark etmediğiniz bir durumu, gelişmeyi, imkanı veya fırsatı fark etmenizi sağlayabilir. Bu durumun gündelik yaşamınızda daha fazla iş veya mücadeleyi beraberinde getirebileceğini ve bu alanı etkileyebileceğini göz önünde bulundurabilirsiniz.

25 Mayıs, 2020

Kendinizi gösterebilirsiniz

Ayın son haftasına ilerlerken kendinizi ve duygularınızı gösterebilir, yaptıklarınız ve başarılarınızla takdir ve beğenileri toplayabilirsiniz. Hafta ortasında oldukça sosyal bir gündeminiz olabilir. Hafta sonuna ilerlerken burç değiştiren Merkür sizi iş hayatı ve kariyerle ilgili konulara çok daha meraklı, ilgili kılabilir. Bu süreçte otorite figürleriyle görüşme ve temaslar gündeme gelebilir. Hafta sonunda ise akışta kalmak yararınıza olabilir, dinlenmeye çalışın.

Akrep

15 Haziran, 2020

Sınırlarınızı genişletme arzusu artıyor

Bu hafta Merkür retrosu başlarken uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla iletişime, temas ve bağlantılara daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Seyahatler konusundaki karışıklar, haberleşme sorunları bu üç haftalık dönemde belirleyici olabilir. Güneş’in burç değiştirmesiyle rotanızı artık daha fazla dışarı çevirebilirsiniz. Bulunduğunuz yerden uzaklaşma hevesi içinde olabilirsiniz. 21’inde güçlü bir Güneş tutulması gerçekleşiyor. Bu tutulma keşif ve macera konusunda sizi tetikleyen, sınırlarınızı zorlayan bir tutulma olabilir.

8 Haziran, 2020

Sevdikleriniz konusunda aşırı fedakâr olabilirsiniz

Haftanın ilk gününde iletişim, haberleşme, eğitim, öğretim konuları etkili olabilir. Ardından eve ve aileye dair konular gündeminizi meşgul edecek gibi görünmekte. Bu hafta Mars Neptün kavuşumu gerçekleşiyor, özellikle Cuma ve Cumartesi günleri aşkla, sevdiklerinizle ilgili konularda dağılmamaya, gerçekçi tavrınızı korumaya gayret etmeli, tedbiri elden bırakmamalısınız. Pazar günü ise koşturmaca içinde geçebilir.

1 Haziran, 2020

İş imkanları ve kararlar

Ay tutulması 5 Haziran’da gerçekleşiyor ve özellikle iş ve maddi konularda farkındalıklara işaret ediyor. Ancak Ay tutulmalarının harekete geçme zamanı olmadığını aklınızdan çıkarmayın ve bu süreçte sevdiklerinizin ve aşk yaşamınızın enerjinizi tüketebileceğini bir kenara not edin.

25 Mayıs, 2020

Daha sosyal bir gündeme ilerliyorsunuz

Ayın son haftasına uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konuların eşliğinde girebilirsiniz. Sesinizi uzaklara duyurma imkânınız olabilir ve bu imkân hafta sonuna ilerlerken burç değiştiren Merkür ile birlikte daha da artacak gibi görünmekte. Sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekeceğiniz bir üç haftalık sürece ilerliyorsunuz. Hafta ortasına bolca plan, iş ve görevler, hafta sonuna ise sosyal bir gündem damga vurabilir. Fikirleriniz canlanabilir.

Yay

15 Haziran, 2020

Dönüşümü hissedebilirsiniz

Bu hafta Merkür retrosu başlarken ortak maddi konularda, paylaşımlarda iletişimden kaynaklanabilecek sorunlara özellikle dikkat etmelisiniz. Psişik ve metafizik konulara derin bir merak içinde de olabilirsiniz. Güneş’in burç değiştirmesiyle hırslı ve mücadeleci yönünüzü ortaya koyacağınız bir dönem başlıyor. 21’inde gerçekleşen Güneş tutulması ise sizi adeta küllerinizden yeniden doğurabilecek bir dönüşüm etkisini beraberinde getirebilir. Ruhsal bir detoks, arınma yaratabilir.

8 Haziran, 2020

Unutkanlığa dikkat

Haftanın ilk gününde maddi ve parasal konuların ağırlığını hissederken sahip olduklarınızı daha iyi ve doğru şekilde değerlendirmeye odaklanabilirsiniz. Ardından iletişim ve eğitim konuları önem kazanıyor, kendinizi ifade edebileceğiniz ortamlarda bulunabilirsiniz. Bu hafta Mars Neptün kavuşumu gerçekleşirken özellikle Cuma ve Cumartesi günleri ev içinde karmaşaya, dalgınlığa, unutkanlığa daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir.

1 Haziran, 2020

Burcunuzda bu hafta bir Ay tutulması var

Ay tutulması 5 Haziran’da burcunuzda gerçekleşiyor. Bu tutulma kendinizde, yaşamınızda önemli bir farkındalığa dikkat çekerken ev ve aile yaşamınızdaki koşulların güçlüğünü apaçık ortaya çıkarabilir, görünür kılabilir.

25 Mayıs, 2020

Ortak maddi konularla ilgilenebilirsiniz

Ayın son haftasına ilerlerken mücadeleci yönlerinizi ortaya koyarak başlayabilirsiniz. Güç ve konsantrasyon gerektirebilecek iki günün ardından kendinizi daha özgür ve serbest hissedeceğiniz bir hafta ortası sizi bekliyor. Bu hafta Merkür’ün burç değiştirmesi sizi ortak maddi konulara, ortak paraların idaresine daha ilgili kılabilir. Hafta sonunda ise hedeflerinize, planlarınıza yeniden sarılabileceğiniz, iş ve kariyer konularının öne çıktığı bir gündeminiz olabilir.

Oğlak

15 Haziran, 2020

Yeni bir ilişkiye doğru

Bu hafta Merkür retrosu başlarken ikili ve birebir ilişkilerde, evlilik ve ortaklık konularında iletişime daha çok dikkat etmelisiniz. Güneş’in burç değiştirmesiyle ilişkilere daha çok odaklanacağınız bir aylık dönem başlıyor. Ortaklıklara bu dönemde çok daha meyilli ve yatkın olabilirsiniz. 21’inde gerçekleşen Güneş tutulması sizi dönüştürecek güçte bir birlikteliği, ilişkiyi beraberinde getirebilir. Yeni bir ilişki veya ilişkinizde yeni bir dönem söz konusu olabilir.

8 Haziran, 2020

Yakın çevrenizde yanıltıcı durumlar olabilir

Haftayı Ay burcunuzda karşılarken kendinize güveniniz yüksek olabilir, cesur ve iddialı yönlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Ardından maddi ve parasal konularda hareketli birkaç gününüz olabilir, kendinizi sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmeye odaklayabilirsiniz. Bu hafta Mars Neptün kavuşumu gerçekleşirken yanlış anlamalara, aldanma ve yanılgılara biraz daha dikkat etmelisiniz, kafanız karışık olabilir, unutkanlık baş gösterebilir.

1 Haziran, 2020

Ruhunuzun yansımaları

5 Haziran’daki Ay tutulması yaşanan kayıpların, bu kayıplardan gördüğününüz zararların ruhunuzdaki yansımalarına dikkat çekebilir. Mistik ve spiritüel yanınızın altını çizen bir tutulma yaşayabilirsiniz. Bazı imkân veya fırsatlardan vazgeçtiğinizi veya vazgeçebileceğinizi size gösteren ve sezgilerinizi oldukça güçlendiren bir tutulma olabilir.

25 Mayıs, 2020

İlişkilerde iletişim ön planda

Ayın son haftasına ilerlerken gündeminizde ikili, birebir ilişkiler ve evlilik ve ortaklık konuları olabilir. Olayları eşinizin, ortağınızın gözünden değerlendirmek size daha rahat ve kolay gelebilir. Merkür’ün de hafta sonuna ilerlerken bu alana ilerlemesiyle birlikte eşinizle, ortağınızla daha fazla konuşma ve iletişim içinde olabilirsiniz. Hafta ortasında gündeminize ortak maddi konular eşlik ederken hafta sonunda kendinizi biraz daha bağımsız hissedebilirsiniz.

Kova

15 Haziran, 2020

Yeni bir yaşam düzenine doğru

Bu hafta Merkür retrosu başlarken gündelik yaşamınızda iletişime biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Çalışma yaşamınızda birlikte iş yaptığınız insanlarla iletişim özen gerektirebilir. Duygusal hassasiyetler anlaşmayı zorlaştırabilir. 21’inde gerçekleşen Güneş tutulması yeni bir düzen konusunda sizi zorlayabilir. Yeni bir beslenme, sağlıklı yaşam planını hayata geçirmenizi sağlayacak güçte olabilir bu tutulma.

8 Haziran, 2020

Maddi konularda dalgınlığa dikkat

Haftanın ilk gününde kontrolünüz dışı konular dikkat çekiyor, kendinizi hayatın akışına bırakmak daha kolay gelebilir. Ardından Ay burcunuzda ilerlemeye başlayacak ve kendinize olan güveniniz de yükseliyor, cesur ve iddialı yönlerinizi güçlü bir şekilde sergileyebilirsiniz. Bu hafta Mars Neptün kavuşumu özellikle Cuma ve Cumartesi günleri etkili olurken maddi konularda daha dikkatli ve temkinli davranmayı ihmal etmeyin, tedbirsizlik, dalgınlık ve unutkanlığa dikkat etmelisiniz.

1 Haziran, 2020

Arkadaşlıklar ve sosyal çevre mercek altında

5 Haziran’da gerçekleşen Ay tutulması sosyal yaşamınızla ve arkadaşlık ve dostluk ilişkilerinize ışık tutmakta. Bu ilişkilerle ilgili önemli kararlarda maddi kısıtlamalar ve engeller belirleyici olabilir.

25 Mayıs, 2020

Sağlık ve şifa konularına ilginiz artabilir

Ayın son haftasında ilk günleri gündelik iş ve uğraşlarla, rutinlerle geçirebilirsiniz. Sağlık, şifa ve beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken burç değiştiren Merkür ilgi ve merakınızı bu konulara daha da çok odaklayacağınız üç haftalık bir sürece işaret etmekte ki bu dönemde hayatınızı kolaylaştıracak pek çok pratik konuya odaklanabilirsiniz. Hafta ortasında gündeminize ilişkiler ve ortaklık konuları, hafta sonunda ise ortak maddi konular etki edebilir.

Balık

15 Haziran, 2020

Güneş tutulmasına doğru aşkta hassasiyetler

Bu hafta Merkür retrosu başlarken aşkta ve sevdiklerinizle iletişim daha fazla dikkat ve özen gerektirebilir. Sevdiğinizle birbirinizi anlamak, empati kurmak biraz güçleşirken yoğun duygusallıklar alınganlıkları beraberinde getirebilir. Güneş’in burç değiştirmesiyle aşka ve sevdiklerinize daha çok odaklanacağınız bir dönem başlıyor. 21’inde gerçekleşen Güneş tutulması aşkta ve aşka bakış açınızda değişimleri beraberinde getiren güçlü bir tutulma olabilir.

8 Haziran, 2020

Kendinizi unutmayın

Haftanın ilk gününde sosyal bir gündeminiz olabilir, arkadaşlarınızla bir arada olabilirsiniz. Ardından kontrolünüz dışı gelişmeler biraz daha akışta kalmanızı gerektirebilir. Ancak bu haftanın en dikkat çekici olan görünümü Mars Neptün kavuşumu. Bu kavuşum altında özellikle de hafta sonunda kendinize daha çok dikkat etmeli, hayatınızın karmaşası ve yoğunluğu karşısında dağılmamaya ve kendinizi korumaya özen göstermelisiniz.

1 Haziran, 2020

İş hayatınıza ve kariyerinize ışık tutan Ay tutulması

5 Haziran’daki Ay tutulması iş hayatınıza ve kariyerinize ışık tutan bir tutulma ancak tutulmada ilişkinizdeki gölgeleri daha çok hissedebilirsiniz. Hedef ve planlarınızı, yolunuzu ve kariyerinizi size hatırlatan bir tutulma olabilir.

25 Mayıs, 2020

Sevdiğiniz konularla ilgilenebilirsiniz

Ayın son haftasına girerken gündeminizde sevdikleriniz, aşkınız ve kalbinizden geçenler var. Tutku ve heyecanları daha çok hissedebilirsiniz. Hafta ortasında ise günlük iş ve uğraşlarınız zamanınızı alabilir, bu işlerle uğraşırken pratik becerilerinizi ortaya koyabilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken burç değiştiren Merkür sevdiğiniz konulara ilginizi artırabilir, önümüzdeki üç haftada aşkta iletişim ön planda olabilir. Hafta sonunda ise eşli ve ortaklı konular gündeminizi kaplayabilir.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Haziran 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın