ÜNLÜ YILDIZLARIN GÜZELLİK HATALARI

yorumsuz
132 views

ÜNLÜ YILDIZLARIN GÜZELLİK HATALARI

Saç kesiminizden pişman olup ağlayanın bir tek siz mi olduğunuzu sanıyorsunuz? Peki geçmişteki fotoğraflara baktığınızda anlam veremediğiniz halinizden pişman olmanız Ünlü yıldızlar da güzellik hataları yapıyor ve aynı pişmanlıkları duyuyorlar. İşte kendi ağızlarından ünlü yıldızların güzellik hataları…

Rihanna’ya kısa saçlarının çok yakıştığını düşünsek de, Rihanna bu kesimin hemen sonrasında çok pişman olduğunu belirtiyor. Rihanna o günden sonra saçlarını hep daha uzun ve hacimli şekilde kullanmaya başladı.

Bir kez de olsa botoks deneyen isimlerden biri olan Cameron Diaz kesinlikle kötü göründüğünü, yaş alan bir suratı kendisine ait olmayan bir surata tercih edeceğini söylüyor.

Cameron Diaz, 2012 Oscar Töreni’ne katıldığı kısa saçlarından hala çok pişman. Ünlü yıldız uzun süre saçları için ağlamış!

Güzellik konusunda herşeyi deneyebileceğini söyleyen Gwyneth Paltrow, söz konusu botoks olduğunda “bir daha asla” diyenlerden. Bir kez botoks işlemi yaptıran Paltrow “Bir deli gibi görünüyordum. Sanki biri bantlarla yüzümü germiş ve elektro şok vermiş gibi. İğrenç!” şeklinde ifade ediyor bu deneyimini.

Kariyerinin büyük bir çoğunluğunda bronz teniyle görmeye alıştığımız Jennifer Aniston, şimdi bundan çok pişman.

Sarah Jessica Parker yıllar önce Sex & The City dizisi için yaptırdığı bob kesim saçından hala pişmanlık duyduğunu belirtiyor.

Olivia Wilde, kaşları için yaptığı hatadan şikayetçi: “Gençliğimde Kate Moss gibi incecik kaşlara sahip olmak istiyordum ve kaşlarımı bu şekilde aldırıyordum. Ancak unuttuğum şey güzellik ikonumun benden tamamen farklı bir yüze sahip olmasıydı. Daha sonrasında bunu anlayıp tekrar uzatmaya çalıştım ancak uzamadılar. Şimdi kaş kalemleri en yakın arkadaşım.”

Kim Kardashian daha öncesinde kaş kalemi kullanmadığı için pişman. “Makyaj artistim bana hep kaşlarımı da boyamayı öneriyordu ancak hep reddediyordum. Ona izin verdiğimdeyse oldukça şaşırdım. Tamamen farklı görünüyordum, o gün hayatım değişti. Eskiden kaşımı biraz daha sivri çıkışlarla kullanıyordum ancak şimdi biraz daha yuvarlak hatlar veriyorum. “

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Nisan 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın