Kadınlar seks hakkında en çok neyden endişe ediyor?

yorumsuz
53 views

Kadınlar seks hakkında en çok neyden endişe ediyor?

Söz konusu ilişkiler ve cinsellik olduğunda işler çok daha karmaşık hale gelebilir. Seks için doğru zaman, doğru his ya da doğru adım çoğu kişi için zorlayıcı başlıklar halinde. İşte kadınların bu anlarda yaşadığı tedirginlikler…

Çıplak olmak 

Çıplak olmak çoğu kadını tedirgin eden bir durum. Mükemmel bir vücuda sahip olma baskısının içten içe yarattığı baskı, kadınlarda çoğu zaman özgüvensizlik olarak nitelendiriliyor. Bu nedenle de kadınların çoğu seks esnasında vücudunu göstermekten çekiniyor.

İsteklerini paylaşmak 

Kadınlar genel olarak erkeklere kıyasla daha duygusal ve hassas. Bu nedenle bazı durumlarda kadınlar, karşı tarafı incitmekten ya da kötü hissettirmekten korktuğu için isteklerini söylemeyip, ana mahkum olmayı tercih ediyor.

Orgazm olamamak 

Çoğu kadının ”-mış gibi” yaptığı bir konu olan orgazm, kadınlar söz konusu olduğunda erkekler kadar basit bir halde değil. Çoğu kadın partnerini daha iyi hissettirmek için orgazm olmuş gibi yaparken, cinsellikten aslında hiç zevk almıyor. Orgazm rolü ise çoğu kadında tedirginlik yaratıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 8 Mayıs 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın