Stil Sokaktan: Denim Etek Giymenin 4 Yolu

yorumsuz
31 views

Stil Sokaktan: Denim Etek Giymenin 4 Yolu

1/4

Kurumsal İmaj

Denim parçaların konfor alanı geniş imajını, ofise uyarlamak aslında hiç de zor değil. Yapmanız gereken tek şey ciddiyeti yüksek bir parçayı görünümünüze kanalize etmek. Termometrelerin yüksek olduğu günlerde beyaz bir gömlekle, hava sıcaklıkları düşmeye başladığındaysa blazer ceketleri oyuna dahil ederek, denim etekleri plaza hayatına katabilirsiniz.

2/4

Renk Açılımı

Klasik denim renginden uzaklaşıp, farklı versiyonlara yelken açmak için cesarete değil beyaz bir eteğe ihtiyacınız var. Yaz sezonunda baştan ayağa beyaza bürünülen hit görünümlerle şehir hayatında da, sayfiye yerlerinde de güneşin tadını çıkarın.

3/4

Kadın Erkek Eşitliği

Erkek reyonundan alınmışçasına oversize bir gömlek ve neredeyse her kadının gardırobunda olan denim etek. Kadın erkek eşitliğine gönderme yapan bu görünüm gücünü, zıt kutupların dayanılmaz uyumundan alıyor. Şimdi tek yapmanız gereken, etrafınızdaki en yakın erkek gardırobuna gidip, gözünüze bir gömlek kestirmek.

4/4

Uzun Hikaye

Denim etek konusu uzun bir hikaye. Bir de karşınıza böyle bir görünümde çıktıysa. Uzun etek, yaz sezonunda beklenmedik bir şey ancak şehir hayatının koşuşturmalı günlerini göz önüne aldığınızda sağladığı konfor ve trend puanıyla denemeye değer.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 1 Temmuz 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın